Bizden Haberler

Eczaneler e-Fatura Geçme Zorunluluğu 2021 | Eczane E-fatura - E-defter Başvurusu

Eczaneler ve ecza depoları, 1 Temmuz 2021 tarihi itibariyle e-Fatura uygulamasına zorunlu olarak geçiş yapacaklar. Bununla beraber e-defter kullanımı zorunlu hale gelecektir.

[...]
Logo Üretim Modülü ve Tiger 3 Enterprise

Logo Tiger Erp çözümlerini tercih ederek üretimde verimliliğinizi artırabilirsiniz. Logo Üretim Modulü ile zaman ve kaynak verimliliği sağlayabilirsiniz. Üretimde etkili planlama ve yönetim için Erp Çözümleri tercih edilmelidir.

[...]
Logo Bordro Plus 4.71.0.2 - Mart 2021 Sürümü

Logo Bordro Plus için geliştirilen 4.71.00.02 ara sürümünün kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP ve Go 3, Mali Müşavir 3 ve Logo Start Yeni Sürümü: 2.71

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.71.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
Logo Muhasebe Programları ile Tanışın

Logo Muhasebe Programları Çözümleri İle Tanışın İş Süreçlerinizi Kolaylaştırın! Logo Start 3 ön muhasebe programı ve Logo muhasebe programı ile işletmenizi tek noktadan yönetin.

[...]
E-fatura Nedir ? Avantajları - Logo Efatura Entegratörü

E-fatura Nedir ? Avantajları Nelerdir ? Elogo özel entegratörlüğü sahibi olarak efaturalarınızı kolayca kesin, görüntüleyin. E-fatura kullanma zorunluluğu nedir ? Tüm sorularınızın yanıtı yazımızda.

[...]
E-defter Ocak, Şubat, Mart 2020 Dönemi 2.Kopya Son Gönderim Tarihi Ertelendi

Gelir idaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan "e-defter Saklama Kullanıcı Klavuzu" kapsamında, e-defter dosyalarının ikincil kopyalarının GİB sistemlerinde saklanması zorunluluğuna istinaden 2020 yılına ait Ocak, Şubat ve Mart dönemi e-defter dosyalarının GİB sistemlerine son gönderim tarihi 12 Şubat 2021 tarihine ertelenmiştir.

[...]
Logo Tiger ERP ve Go 3, Mali Müşavir 3 ve Logo Start Yeni Sürümü: 2.70

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.70.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
Logo Kampanyaları | Teklif Alın | Alp Bilge Özel Güncel Kampanyalar

Logo Yazılım Kampanyaları; Logo Start, Tiger 3, Go3 Yeni Paket, Geçiş Kampanyaları, Geçmişe yönelik lem, Yeni Alım ve ana paket alımları gibi tüm Güncel Logo Kampanyaları bu sayfamızda bulabilirsiniz.

[...]
E-defter Saklanması Hakkında Soru - Cevap | E Logo e-Defter Saklama

Gelir İdaresi Başkanlığı 9 Ekim 2020’de yayınladığı tebliğ ile e-Defter gönderme sonrası ikincil kopyaların GİB sistemlerinde saklanması zorunluluğu getirmiştir. Bu zorunluluk 2020 Ocak defterlerinden başlamakta olup takip eden dönemlerde defterler 3 aylık periyotlarla GİB sistemlerinde saklamalıdır.

[...]
Logo Connect 2.69 Sürümü Yayınlandı

Logo Connect için geliştirilen 2.69.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler, iyileştirmeler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP ve Go 3, Mali Müşavir 3 ve Logo Start Yeni Sürümü: 2.69

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.69.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
Logo Connect 2.68 Sürümü Yayınlandı

Logo Connect için geliştirilen 2.68.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler, iyileştirmeler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP ve Go 3, Mali Müşavir 3 ve Logo Start için Yeni Sürüm: 2.68

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.68.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
Logo Tiger ERP ve GO Çözümleri, Mali Müşavir 3 ve Logo Start için Yeni Ara Sürüm 2.67.00.01

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.67.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
GİB e-Defter Bildirim Uygulaması ve e-Defter Saklama Kılavuzu

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 9.10.2020 tarihinde yayınlanan duyuru ile e-Defter dosyaları ile bunlara ilişkin berat dosyalarının ikincil kopyalarının Gelir İdaresi Başkanlığı’nın bilgi işlem sistemlerinde saklanması zorunluluğu getirilmiştir. 

[...]
Logo Tiger ERP, GO3, Mali Müşavir 3 ve Start 3 için 2.67.00 Sürümü Yayınlandı

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.67.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

 
[...]
E-Defter Berat Verme Süreleri 2022 - Aylık ve 3 Aylık Defter Yükleme Süreleri

Tüzel kişiler tarafından verilen güncel 2022 yılına ait e-defter berat yükleme süreleri, defter beratı aylık ve 3 aylık verme süreleri hakkında tablo ve bilgiler içerir.

[...]
Logo Tiger ERP, Logo GO Çözümleri, Mali Müşavir 3 ve Start 3 İçin Ara Sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.65.00.02 ara sürümü kullanıma sunulmuştur.

[...]
Logo Efatura Tasarımı - E-Arşiv Fatura Dizaynı

Elogo Özel entegratörünün tasarım aracı ile Logo Efatura Tasarımı - logo e fatura tasarım aracı - E-Fatura dizayn editörü - logg E-Arşiv Fatura dizaynı - ücretsiz efatura tasarımı

[...]
Logo Connect e-Fatura İptali, Gönderimi, Kaydetme ve Reddetme İşlemleri

Logo Connect ile e-Fatura İptali, Logo Connect E fatura Gönderimi, E-fatura Kaydetme ve Efatura Reddetme İşlemleri nasıl yapılır ? Sitemizi ziyaret edip bilgi sahibi olabilir yada destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

[...]
Logo Çalışmayı Durdurdu Hatası

Windows kaynaklı sorun olan main engine çalıştırmayı durdurdu yada Cannot Connect To Logo Server At 32070 hatası olarak bilinen hatanın çözümü hakkında bilgiler içermektedir. Logo 32081, Logo 32070 yada main engine çalışmayı durdurdu, cannot connect to logo server gibi hatalarında tamamı servislerin durduğunu belirtmektedir.

[...]
Muhasebe Programları Logo

Logo yazılım tarafından geliştirilen kobi çözümleri arasında son zamanlarda öne çıkan bir muhasebe yazılım programıdır. Firmaların muhasebe programları ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir

[...]
Logo Muhasebe Programları

Türkiye'de 35 yıldır Muhasebe programları denildiğinde akla gelen Logo Yazılım, muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırıyor, sağlıklı ve güvenle verilerinizi tutmanızı sağlıyor.

[...]
Logo Tiger ERP, Logo GO Çözümleri, Mali Müşavir 3 ve Start 3 İçin Ara Sürüm

Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 İçin Ara Sürümü (2.65.00.01) yayınlandı.

[...]
Logo Connect 2.65 Sürümü Yayınlandı

Logo Connect için geliştirilen 2.65.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler, iyileştirmeler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Bordro Plus 4.65 Sürümü Çıktı

Logo Bordro Plus için geliştirilen 4.65.00.00 ara sürümünün kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP, GO3, Mali Müşavir 3 ve Start 3 için 2.65.00 Sürümü Yayınlandı.

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.65.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

 
[...]
eLogo e-Mutabakat 1 Eylül 2020’ye Kadar Ücretsiz

eLogo e-Mutabakat’ta 1 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz* kullanım fırsatını kaçırmayın. Kampanyadan faydalanarak e-Mutabakatı kullanmaya başlamak için siteyi ziyaret edin.

[...]
Logo Tiger ERP, GO Serisi, Mali Müşavir 3 ve Start 3 için Ara Sürüm Yayınlandı.

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.64.00.01 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP, GO Serisi, Mali Müşavir 3 ve Start 3 için 2.64.00 Sürümü Yayınlandı.

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.64.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'ın FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Bordro Plus 4.63.00.03 Ara Sürüm Yayınlandı.

Logo Bordro Plus için geliştirilen 4.63.00.03  ara sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Tiger ERP, Logo GO Çözümleri, Mali Müşavir 3 ve Start 3 için Ara Sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo Go3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.63.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
Logo Bordro Plus 4.63.01.00 Ara Sürüm Yayınlandı.

Logo Bordro Plus için geliştirilen 4.63.01.00 ara sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP, GO3, Mali Müşavir 3 ve Start Çözümleri için Yeni Sürüm

Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start Çözümleri için geliştirilen 2.63.00.00 sürümünün kullanıma sunulmuştur.

[...]
Logo Devir İşlemleriniz İçin Randevu Alınız.

Logo Yıl Sonu Devir İşlemleri yaklaşırken "Devir İşlemi" yaptıracak firmaların 444 43 19 numarasını arayarak Randevu almaları gerekmektedir. Geçikme yaşamamak için sorunsuz yıl sonu devir işlemlerinizi yaptırmak için bize ulaşınız.

 

[...]
Kurumsal Bakım Anlaşması

Şirketler kurumsal bakım anlaşması yaptırarak bu sorunların önden tespiti ve karşılaşılan sorunlarda anında müdahale sağlatabilirler.Aylık / Yıllık Bakım anlaşması yaptıran müşterilerimize gerekli durumlarda yerinde destek, telefon ile veya uzaktan bağlantı desteği sağlamaktayız. 
[...]
Logo ERP, GO 3, Mali Müşavir Plus ve Start 3 için Yeni Sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO 3Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.61.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

[...]
ÖNEMLİ: Maliyenin Yeni Tebliği Tüm Mükellefleri İlgilendiriyor

19.10.2019 tarihinde 30923 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Elektronik Defter Genel Tebliği ve Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği ile çok kapsamlı bir Elektronik Belge Düzenlenmesi yapılmıştır.

[...]
Logo Mobile Sales Yeni Sürüm: 1.51.00.00

Logo Mobile Sales için geliştirilen 1.51.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda ve sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Bordro Plus Yeni Sürüm: 4.60.01.00

Logo Bordro Plus için geliştirdiğimiz 4.60.01.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Connect 2.60.00.00 Sürümü Yayında

LogoConnect 2.60.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Logo Connect Sürüm dosyalarına ftp sitesinden ulaşabilirsiniz. 

[...]
Logo Bordro Plus İçin Yeni Sürüm (4.60.00.00)

Logo Bordro Plus için geliştirilen 4.60.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'In FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP Çözümleri, GO 3, Mali Müşavir Plus ve Start 3 için Yeni Sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.60.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise Logo Yazıım'In FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger HR 3.34.01.00 Ara Sürüm

Logo Tiger HR için geliştirdiğimiz 3.34.01.00 ara sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Crm 1.62.00.01 Ara Sürüm Yayında!

Logo CRM için geliştirdiğimiz 1.62.00.01 ara sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 

[...]
Logo CRM 1.62.00.00 Yeni sürüm Çıktı

Logo Yazılım olarak siz değerli iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak üzere ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Logo CRM için geliştirdiğimiz 1.62.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 

[...]
Logo Go3, Tiger, Go Plus Versiyon Güncelleme

Logo Yazılım, programların güncel kalabilmesi için belli süre aralıklarında versiyon güncelleme işlemleri yapmaktadır. Logo Go3, Tiger, Go Plus Versiyon Güncelleme, Son Sürüm İndirme, Güncelleme ve Versiyon bilgileri yer alır.

[...]
Logo Bordro Plus için Yeni Sürüm

Logo Bordro Plus için geliştirdiğimiz 2.59.01.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO 3 ve Start3 için Ara Sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri ve Logo GO 3 için geliştirilen 2.59.00.01 ara sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte yapılan geliştirmeleri aşağıda yer alan dokümanda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Saha Satış Yönetimi - Mobile Sales v1.48.00.00

Logo Mobile Sales v1.48.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Erp Danışmanlığı ve Logo Danışmanlık Hizmetleri

Erp bir işletmenin baştan sona tüm iş süreçlerini müşteri ilişkileri, satınalma, satış, finans, stok yönetimi, üretim, muhasebe gibi kapsayan tamamının tek bir havuzdan yönetebileceğiniz geniş ve kapsamlı modülleri bulunan yazılımlardır.

[...]
Logo GO 3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start için Yeni sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start için geliştirdiğimiz 2.59.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 

[...]
Logo Crm 1.61.00.00 Sürümü Çıktı

Logo CRM Ürünleri 1.61.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Yeni sürüm özellikleri, dosyalarını yazımızda bulabilirsiniz.

[...]
LogoConnect 2.59.00.00 Yayınlandı

LogoConnect 2.59.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. 

[...]
Logo BordroPlus 4.59.00.00 Sürüm Yayınlandı

Değerli Bordro Kullanıcıları, Logo BordroPlus ürünü için 4.59.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
TigerHR v3.32.1.0 Sürümü Yayınlandı

Logo Tiger HR v3.32.1.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitesinden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını veönemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Logo Bordro Plus 4.58.00.01 Ara Sürüm

Logo Bordro Plus ürünü için 4.58.00.01 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Flow 1.30.0.2 Versiyonu Çıktı

Logo Flow 1.30.0.2 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Neon v2.58.00.00 Sürümü Yayında!

Logo Neon v2.58.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümlerde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Mobile Sales v1.45.00.00 Sürümü Yayınlandı

Logo Mobile Sales v1.45.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Tiger ERP, GO 3, Mali Müşavir Plus ve Start İçin Yeni Sürüm

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start için geliştirdiğimiz 2.58.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

[...]
Logo Crm 1.59.00.00 Sürümü Çıktı

Logo CRM Ürünleri 1.59.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
BordroPlus 4.58.00.00 Sürümü Çıktı

BordroPlus ürünü için 4.58.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger HR v3.31.0.0 Sürüm Çıktı

Tiger HR v3.31.0.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Sürüm güncelleme işemlerini bize yaptırmak isterseniz hemen arayın: 444 43 19

[...]
Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğ Taslağı Hazırlanmıştır

E-Defter ve Belge Uygulamalarına İlişkin Genel Tebliğlerin Birleştirilmesi Amacıyla “Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğ Taslağı” Hazırlanmıştır. Daha fazla detay yazımızda.

[...]
BordroPlus 4.57.03.00 Ara Sürüm Duyurusu

Bordro Plus Kullanıcıları, BordroPlus ürünü için 4.57.03.00 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
E-fatura, E-arşiv, E-irsaliye, E-defter Taslak Tebliğlerinde Değişiklik!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Nisan 2018’de yayımlanan e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-İrsaliye mükellefiyetlerine yönelik taslak tebliğlerde 15.04.2019 tarihinde yeni güncellemeler yapılarak yayımlanmıştır.

 

[...]
BordroPlus 4.57.02.00 Ara Sürüm Duyurusu

BordroPlus ürünü için 4.57.02.00 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger ERP Çözümleri ve Logo GO 3 İçin Ara Sürüm (2.57.01)

Logo Yazılım olarak siz değerli kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak için ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, yeni sürümlerle portföyümüzü güçlendiriyoruz.

[...]
Logo Mind Insight 1.34 Sürümü Çıktı

Logo Mind Insight 1.34 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Flow 1.29.0.3 Sürüm Duyurusu

Logo Flow 1.29.0.3 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

 

[...]
TigerHR v3.30.1.0 Versiyonu Yayınlandı

Logo Tiger HR v3.30.1.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Diva Service 3.021-2019.R5 Versiyonu Çıktı

Logo Diva Service ürünü için 3.021-2019.R5 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Eset Kurumsal Güvenlik Çözümleri: Eset Satış, Destek ve Fiyatı

Küçük, Orta ve Büyük ölçekteki firmalar için Antivirüs Güvenliği ve Antivirüs Çözümleri sunmaktadır. Eset Yetkili Bayi olarak sizlere Eset SatışKurulumDanışmanlık ve Destek hizmetleri sunmaktayız.

[...]
Berqnet Yerli Firewall Cihazı Satış, Kurulum, Destek - Berqnet İstanbul İş Ortağı

Berqnet Yetkili İş Ortağı olarak sizlere SatışKurulumDestek hizmeti sunmaktayız. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışman için: 444 43 19

[...]
Logo Mobil Sales V1.44 Sürümü Çıktı.

Logo Mobile Sales v1.44.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
BordroPlus 4.57.01 Ara Sürüm Yayınlandı

Logo Bordro Plus ürünü için 4.57.01.00 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Logo TigerHR v3.30 Versiyonu Yayınlandı

Logo Tiger HR v3.30.0.0 versiyonu kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler yapılmıştır. Son Güncel Sürüme - Versiyona sitemizden ulaşabilirsiniz.

[...]
LogoConnect 2.57.00.00 Sürüm Duyurusu

LogoConnect 2.57.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmelere yazımızda ulaşabilirsiniz.

[...]
Logo Crm 1.57.00.01 Ara Sürüm Yayınlandı

Logo Crm 1.57.00.01 Ara Sürümü Logo Ftp'de Yayınlandı. Logo CRM Ürünleri 1.57.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına erişebilirsiniz.

[...]
Logo Tiger Erp, GO 3, Start, Tiger 3.. için 2.57.00.00 Sürümü Çıktı

Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir Plus ve Logo Start için 2.57.00.00 sürümünü yayınladı. Bu versiyonda yeni özellikler eklenmiş, iyileştirme ve düzeltmeler yapılmıştır. Sürümün Geçerli Olduğu Ürünler: Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo Go3, Mali Müşavir Plus, Logo Start

[...]
Logo BordroPlus 4.57.00.00 Sürümü Çıktı

Logo BordroPlus ürünü için 4.57.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

[...]
Diva Service 3.020-2019.R4 Sürüm Duyurusu

Değerli Diva Kullanıcıları, Logo Diva Service ürünü için 3.020-2019.R4 sürümü kullanıma sunulmuştur.

[...]
Logo Mobile Sales v1.43.00.00 Sürüm Duyurusu

Değerli Logo Mobil Sales Kullanıcıları, Mobile Sales v1.43.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz. 

[...]
Kamu Harcama Birimlerine E-Fatura Düzenlenebilmesi

Gelir İdaresi Başkanlığı 04.02.2019 tarihinde yayımladığı tebliğ kapsamında, 1 Mart 2019 itibariyle e-fatura müklelleflerinin Kamu idareleri ve ilgili harcama birimlerine düzenleyecekleri faturaların isteğe göre e-Fatura olarak düzenlenebileceğini duyurmuştur.

[...]
E-Fatura İptal Portalı Hakkında Duyuru!

e-Fatura uygulamasında “Temel Fatura” senaryosunda düzenlenen ancak e-Fatura uygulamasına ilişkin sistem üzerinden Kabul veya Red yanıtı dönülemeyen e-Faturaların, elektronik ortamda iptal talebinin e-Faturanın düzenleyicisi tarafından oluşturulması ve iptal taleplerinin elektronik ortamda muhatabı alıcıları tarafından onaylanmasını sağlamak amacıyla, Gelir İdaresi Başkanlığınca “e-Fatura İptal Portalı” mükelleflerimizin kullanımına sunulmuştur.

[...]
Logo Crm 1.57.00.00 Sürümü

Değerli İş Ortaklarımız, Logo CRM Ürünleri 1.57.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
BordroPlus 4.56.02.00 Ara Sürüm Duyurusu

BordroPlus ürünü için 4.56.02.00  Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Logo Tiger HR v3.29.0.0 Sürüm Duyurusu

Tiger HR v3.29.0.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitesinden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz. 

[...]
E-fatura Geçme Zorunluluğu 2021 Hakkında Taslak Duyurusu

E-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-SMMM, E-Müstahsil Makbuzu Geçme Zorunluluğu Hakkında: 

24.10.2018 tarihinden beri Taslak olarak yayında olan Tebliğler ile, e-Faturae-Deftere-Arşiv Faturae-İrsaliyee-SMMME-Müstahsil Makbuzu uygulamalarına ilişkin olarak hangi sektör ve mükellef gruplarına uygulamalara geçme zorunluluğu getirilmesi planlandığını gösteren tablo gib sitesinde yayınlandı.

[...]
Mali Mührün Süresinin Dolması Hakkında Duyuru

e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter uygulamalarında kullanılan Mali Mühür sertifikasının geçerlilik süresi 3 yıl olup, sertifikanın süresinin bitimine 3 ay kala Kamu Sertifikasyon Merkezi tarafından mükelleflerimizin sistemde kayıtlı e-posta adreslerine, sertifikanın süresinin dolduğuna ilişkin bildirim yapılmaktadır. 

[...]
ERP 2.56.00.01 Ara Sürüm Duyurusu

LOGO ERP ürünleri 2.56.00.01 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup setup dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Güncelleme yapılan ürünler: Logo Go3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings, Tiger Wings Enterprise

[...]
BordroPlus 4.56.01.00 Ara Sürüm Duyurusu

Logo BordroPlus ürünü için 4.56.01.00 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz. 

[...]
Logo Mobile Sales v1.42.00.00 Sürüm Duyurusu

Mobile Sales v1.42.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Güncel uygulama sürümünü Google Play Store' a "Logo Mobile Sales" yazarak indirebilirsiniz. 

[...]
Logo Destek - Teknik Servis

12 yıllık tecrübemiz ve Sertifikalı Uzman kadromuz ile Logo Yazılım Destek, Danışmanlık, Eğitim, Proje Yönetimi ve Satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul, Kocaeli, Azerbaycan'da 3 şubemiz ve Onlarca personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Periyodik Bakım Anlaşması ile kurumsal ve kobilerin Bakım ve Onarım işlemlerini yapmaktayız. Kurulan sistemin güvenliğinin ve devamlılığın sağlanması, güncelleme, bakım, periyodik sistem denetimi ve Problemlerin giderimi birçok ihtiyacınız için giderilmesi için ekibimiz yanınızda. Türkiye'nin her yerinden arayabilirsiniz: 444 43 19 - info@alpbilge.com.tr

[...]
Logo CRM Mobil 1.1.24 Sürüm Duyurusu

Logo CRM Mobil ürünleri 1.1.24 sürümü düzeltme ve geliştirmeler IOS-App Store ve Android-Play Store uygulamalarından LogoCRM olarak indirebilirsiniz.

[...]
ÖKC Mali Raporlarının Gönderim Tarihi Değişikliği

Değerli E-logo Kullanıcıları, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından, 15 Şubat 2019 tarihine kadar gönderilmesi gereken Ocak Ayına ilişkin ÖKC Mali Raporlarının  24 Şubat 2019 tarihine kadar gönderileceği açıklanmıştır. 

[...]
LOGO CRM 1.56.00.00 Sürüm Duyurusu

Değerli İş Ortaklarımız, Logo CRM Ürünleri 1.56.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. 

[...]
MukellefKontrol.exe Güncellemesi Hakkında

Değerli Logo Kullanıcıları, MukellefKontrol.exe dosyası güncellenmiştir. Yazımızdan güncelleme hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

[...]
LogoConnect 2.56.00.00 Sürüm Duyurusu

Değerli Logo Kullanıcıları, Logo Connect için 2.56.00.00 sürümü devreye alınmıştır. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmelere ulaşmak için tıklayınız.

[...]
Defter Raporu Beratı ve ERP Ürünleri Üzerinden Hazırl..

Defter Raporu Beratı ve ERP Ürünleri Üzerinden Hazırlanması Elektronik defter uygulamasına dâhil olanlar tarafından ilgili olduğu ayı takip eden üçüncü ayın son gününe kadar Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken “Elektronik Defter Beratları”nın yapısı revize edilmiştir. Söz konusu değişikliğe istinaden Gib’in yayınladığı duyuru için tıklayınız.

[...]
Tiger HR v3.28.0.0 Sürüm Duyurusu

Tiger HR v3.28.0.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Siber Saldırı Önemli Uyarı !

Siber Saldırı Önemli Uyarı ! Değerli Kullanıcılarımız; Son Günlerde Yoğun Siber saldırılar olmaktadır. Sorun yaşamamak adına ...

[...]
Diva Pos 3.017.11.0001-2019.R1 Sürüm Duyurusu

Değerli Logo Kullanıcıları,

Diva Pos ürünü için 3.017.11.0001-2019.R1 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
En İyi Muhasebe Programı 2023

En İyi Muhasebe Programı 2023 arıyorsanız Logo Go3 Muhasebe Programı incelemenizde fayda var. GO3 yenilikçi ve interaktif platforma sahip arayüz ile kullanıcı deneyimini farklı boyuta taşıyarak kobilerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.Detaylı çözüm üreterek firmaların iş süreçlerini profesyonelleştirir.

[...]
Logo Kısayol Tuşları

Logo Programlarında daha hızlı çalışabilmeniz için Kısayol Tuşlarını sizler için derledik. Logo Kısayol Tuşlarına gözatarak daha hızlı işlemler yapabilirsiniz.

[...]
“E-Defter Beratları”nın Revize Edilmesi Hakk. Duyuru

Elektronik defter uygulamasına dâhil olanlar tarafından ilgili olduğu ayı takip eden üçüncü ayın son gününe kadar Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken “Elektronik Defter Beratları”nın yapısı revize edilmiştir.

[...]
E-Flow 2.23.00 Sürüm Notları

E-Flow BPM Sürüm Notları ve Neler Güncellendiğine dair tüm bilgileri bulabilirsiniz. E-Flow 2.23.00 Sürüm Notları, Bug Fix ve Özellikleri

[...]
LOGOCRM 1.55.00.00 Sürüm Duyurusu

Değerli Kullanıcılarımız,  Logo CRM Ürünleri 1.55.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Mobile Sales v1.40.00.00 Sürüm Duyurusu

Mobile Sales v1.40.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Diva Service 3.017-2019.R1 Sürüm Duyurusu

Değerli Logo Kullanıcılarımız, Diva Service ürünü için 3.017-2019.R1 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

 

[...]
Logo Lem Yenileme Ücreti, Logo Lem Nedir ? - Lisans Bakım Anlaşması

Logo Lem, Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir. Lem, Logo ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler ve mevzuatla ilgili değişiklikler sadece LEM sözleşmesi kapsamında kullanıcılarımıza sunulmaktadır. 

[...]
Logo Lem - Lisans Bakım Anlaşması

Logo LemLisans Bakım Anlaşması anlamına da gelmektedir. Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir. logo Lem, LOGO ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler ve mevzuatla ilgili değişiklikler sadece LEM sözleşmesi kapsamında kullanıcılarımıza sunulmaktadır. 

[...]
TigerHR v3.27.1.0 Sürüm Duyurusu

Tiger HR v3.27.1.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
TigerHR v3.27.0.0 Sürüm Duyurusu

Tiger HR v3.27.0.0 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyasına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

 

[...]
BordroPlus 4.55.00.01 Ara Sürümü Yayınlandı

BordroPlus ürünü için 4.55.00.01  Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. 

[...]
Diva Pos Ürünü 3.016-2018.R16 Sürümü Yayınlandı

Diva Pos ürünü için 3.016-2018.R16 sürümü kullanıma sunulmuştur. Diva Pos Son Sürüm İndir, Diva Pos Güncelleme hakkında bilgiler

[...]
Mobile Sales v1.39.00.00 Sürüm Duyurusu

Mobile Sales v1.39.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Güncel uygulama sürümünü Google Play Store' a "Logo Mobile Sales" yazarak indirebilirsiniz. 

[...]
Gib E-Arşiv Önemli Duyuru

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 30.10.2018’de yayınlamış olduğu tebliğ ile Elektronik Arşiv Kılavuzunu güncellemiştir. Yeni kılavuz ile en geç takip eden ayın 15. Günü sonuna kadar gönderilmesi gereken e-Arşiv Raporlarının 1/1/2019 tarihinden itibaren günlük olarak en geç izleyen günün..

Logo Programınız için Gib başkanlığının Logo Go3Logo E-arşivLogo Tiger 3E-fatura Duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

[...]
Logo Tiger3 Dönem İle Firma Devri Arasındaki Farklar

Logo Tiger3 Dönem Devri, Firmanın kendi dönemleri arasında yapılan devir işlemine dönem devri denir. Dönem devri yapılacaksa ilgili firmada devir öncesinde yeni dönem açılmalı ve dönem dosyaları oluşturulmalıdır. Logo Tiger3 Firma Devri, Bir firmadaki bilgilerin başka bir firmaya kopyalanması sonrasında yapılan devir işlemine Firma devri denir. Logo Tiger3 Firma devir işlemi aynı veritabanında yapılabildiği gibi ayrı veritabanına da yapılabilmektedir.

[...]
E-fatura, E-arşiv Fatura ve E-İrsaliye Taslak Tebliğlerinde Değişiklik

E-fatura, E-arşiv Fatura ve E-İrsaliye Taslak Tebliğlerinde Değişiklik, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Nisan 2018’de yayımlanan e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye mükellefiyetlerine yönelik taslak tebliğlerde bugün güncellemeler yapılarak yayımlanmıştır.

[...]
E-Arşiv Rapor Bildirimi Hakkında

E-Arşiv Rapor Bildirimi Hakkında30.10.2018 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından "e-Arşiv Teknik Kılavuzu" güncellenmiştir.

[...]
Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Ara Sürüm DuyurusuBu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına buradan erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Logo Mind Insight 1.30 Sürüm Duyurusu

Logo Mind Insight 1.30 Sürüm Duyurusu. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz.

[...]
Logo GO 3 Dönem Devri ile Firma Devri Arasındaki Farklar

Logo GO 3 Dönem Devri ile Firma Devri Arasındaki Farklar Logo GO 3 Dönem Devri,  Firmanın kendi dönemleri arasında yapılan devir işlemine dönem devri denir. Dönem devri yapılacaksa ilgili firmada devir öncesinde yeni dönem açılmalı ve dönem dosyaları oluşturulmalıdır. Logo GO 3 Firma Devri, Bir firmadaki bilgilerin başka bir firmaya kopyalanması sonrasında yapılan devir işlemine Firma devri denir. Logo GO 3 Firma devir işlemi aynı veritabanında yapılabildiği gibi ayrı veritabanına da yapılabilmektedir.

 

[...]
Logo ERP Ürünleri 2.54.00.00 Sürüm Duyurusu

Logo ERP Ürünleri 2.54.00.00 Sürüm Duyurusu, Logo ERP ürünleri için 2.54.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Logo ftp sitesinden erişebilirsiniz.

[...]
E-Defter Berat Dosyasındaki Bakanlık Logosunun Değişmesi Hakkında

E-Defter Berat Dosyasındaki Bakanlık Logosunun Değişmesi Hakkında, Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın 03.10.2018 tarihli duyurusu ile beraber, e-defter görüntülerinde kullanılan Gelir İdaresi Başkanlığı logosu, bakanlık adının “T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı” olarak değişmesi sebebiyle e-defter paketi içerisinde yer alan berat.xslt dosyası güncellenmiştir. 03.10.2018 tarihinden itibaren oluşturulacak e-defter beratlarının yeni logo ile görüntülenmesi gerekmektedir. (Logo değişikliği için yapılan bu güncelleme, oluşturulan e-defter dosyalarında herhangi bir yapısal değişikliğe neden olmayıp sadece berat dosyalarının yeni logo ile görüntülenmesini sağlamaktadır.)

[...]
Logo Bordro Plus 4.54.00.00 Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.54.00.00 Sürüm DuyurusuLogo Bordro Plus ürünü için 4.54.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Bordro Plus 4.53.01.03 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.53.01.03 Ara Sürüm Duyurusu, Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Logo CRM Ürünleri 1.52.00.00 Sürüm Duyurusu

Logo CRM Ürünleri 1.52.00.00 Sürüm Duyurusu, Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz.

[...]
Logo Mind Budget 1.29 Sürüm Duyurusu

Logo Mind Budget 1.29 Sürüm DuyurusuBu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz.Sürüme ait genel uyarılar bölümünü okumanız önemle rica olunur.

[...]
Mobile Sales Panel v2.53.01.00 Sürüm Duyurusu

Mobile Sales Panel v2.53.01.00 Sürüm Duyurusu, Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz. Güncel uygulama sürümünü Google Play Store' a "Logo Mobile Sales" yazarak indirebilirsiniz. Sürümleri kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
Logo Bordro Plus 4.53.01.02 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.53.01.02 Ara Sürüm Duyurusu. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
J Platform 2.60.7.0 Sürüm Duyurusu

J Platform 2.60.7.0 Sürüm Duyurusu, Kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarına sektör bazlı yaklaşımıyla çözüm sunan Logo j-guar 3 markamız, 2.57 sürümünden itibaren Logo j-Platform markası ile faaliyet göstermeye devam edecektir.

[...]
Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi

Muhtasar ve Prim Hizmet BeyannamesiMuhtasar ve Aylık Prim Hizmet Belgesinin Birleştirilmesi (Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi), Vergi kanunlarına göre verilmesi gereken Muhtasar Beyanname ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun 4/a maddesi kapsamında sigortalı sayılan kişileri bildirmekle yükümlü olanlar, tarafından SGK’ya verilmesi gereken Aylık  Prim ve Hizmet Belgesinin birleştirilerek “Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi” adı altında tek bir beyanname verilmesine ilişkin usul ve esaslar 18 Şubat 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 1 sıra numaralı “Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Genel Tebliği” ile belirlenmişti.

[...]
ERP Ürünleri 2.53.00.01 Ara Sürüm Duyurusu

ERP Ürünleri 2.53.00.01 Ara Sürüm Duyurusu, Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta'dır.

[...]
Logo Flow Ürünü için 1.22.0.4 Sürüm Duyurusu

Logo Flow Ürünü için 1.22.0.4 Sürüm Duyurusu, Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yeralmakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz.

[...]
Neon v2.53.01.00 Sürüm Duyurusu

Neon v2.53.01.00 sürüm duyurusu. Bu sürümlerde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Buradan erişebilirsiniz. Sürümleri kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz. 

[...]
Logo Mind Insight 1.29 Sürüm Duyurusu

Logo Mind Insight 1.29 Sürüm Duyurusu yayımlanmıştır. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta dır. Sürüm dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. Genel uyarılar ve sürüm uyarıları bölümlerini okumanız önemle rica olunur.

[...]
Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Duyurusu Yayımlanmıştır. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına Burdan erişebilirsiniz

[...]
Logo CRM 1.51.00.00 Yeni Sürüm Duyurusu

Logo CRM 1.51.00.00 yeni sürümü duyurusu. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta'dır, Sürüm İle İlgili Dosyalara Buradan Ulaşabilirsiniz.

[...]
Logo Connect 2.53.00.00 Yeni Sürüm Duyurusu

Logo Connect 2.53.00.00 Yeni Sürüm Duyurusu, Bu Sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeleri aşşağıda yer alan tablomuzdan inceleyerek. Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

[...]
Logo CRM 1.50.00.02 Ara Sürüm Duyurusu

Logo CRM Ürünleri 1.50.00.02 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Bordro Plus 4.53.00.01 Ara Sürüm Duyurusu

Bordro Plus 4.53.00.01 Ara sürüm kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 

[...]
Bordro Plus 4.53.00.00 Sürüm Duyurusu

Bordro Plus Yeni Sürüm Duyurusu. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta'dır Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 
[...]
Logo ERP Urunleri 2.53.00.00 Yeni Sürüm Duyurusu

ERP ürünleri için 2.53.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

[...]
Logo Ürünlerinde %20 İndirim Fırsatı

Logo Ürünlerinde %20 İndirim Fırsatı GO3 Çözümünden Tiger 3 Çözümüne veya Tiger 3 Enterprise Çözümüne.. Tiger 3 Çözümünden Tiger 3 Enterprise Çözümüne.. Netsis 3 Entegre Çözümünden Netsis 3 Standart veya Netsis 3 Enterprise Çözümüne.. Geçişlerde Kaçırılmayacak Fırsat..

[...]
Logo Bordro Plus 4.52.01.01 Ara Sürüm Duyurusu

BordroPlus ürünü için 4.52.01.01 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta'dır. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

[...]
E-FATURA, E-ARŞİV FATURA VE E-İRSALİYE PAZARI BÜYÜYOR

E-FATURA, E-ARŞİV FATURA VE E-İRSALİYE Pazarları Büyüyor : 2017 ve müteakip hesap dönemi brüt satış hasılatı 5 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflerin en geç 01.01.2019 tarihine kadar (Gelir/Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin verileceği hesap döneminin sonuna kadar) e-Fatura ve e-Arşiv Fatura uygulamalarına geçme zorunluluğu yeni taslak tebliğlerde de devam etmektedir.

[...]
Logo GO3 Lisans Yenileme İşleme Nasıl Yapılır ?

Logo GO3 Lisans Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır ?, Logo GO3 Lisans Yenileme Sorunu ?, Logo GO3 Lisansı 1053 Hizmet Hatası ?, Logo GO3 Lisans Destek ?, Logo GO3 Lisans Hatası ?,Logo GO3 Lisans İşlemleri ?, Logo GO3 Lisans Yenileme Ucreti ?,Logo GO3 Lisans Nasıl Yenilenir ?

[...]
Logo Veri Tabanı Yedekleme

Logo Veri Tabanı Yedekleme yazılım çözümü ile veri tabanlarınızı güvenliğiniz açısından dilediğiniz takvime göre yedekleme işlemleri gerçekleştirilebilir..

[...]
logo go plus alp bilge yazılım destek

logo go plus alp bilge yazılım destek.. Logo Yazılım Destek ve Bilgisayar Danışmanlığı logo go plus alp bilge yazılım destek, farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten, ‘kullanımı en kolay’ iş yazılımıdır.
[...]