Logo Go 3

Logo Go 3

Logo Go 3 Programı Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında siz değerli kullanıcılarımız için rahatlıkla kullanmamızı sağlayan basit, sade, dizayn edilebilir ve kullanışlı bir ara yüze sahip muhasebe programıdır.

Ürün Fiyatı :

0 .TL

Logo Go 3 Nedir ?

Logo Go 3 Programı  MuhasebeSatış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında siz değerli kullanıcılarımız için rahatlıkla kullanmamızı sağlayan basit, sade, dizayn edilebilir ve kullanışlı bir ara yüze sahip muhasebe programıdır. Malzeme yönetimi modülü ile kullanılmak istenen birimler oluşturularak malzeme hareketlerini izlemeyi kolaylaştırabiliriz. Son kullanma tarihlerini, geriye dönük stok seviyelerini izleyebilir ve izlem sonucu hatasız ve kesin işlemler elde edebiliriz. Ayrıca azami, asgari, negatif ve güvenli stok seviye kontrolünü minimum ve maksimum olarak sağlayabiliriz. FİFO, LİFO gibi maliyet hesaplama yöntemleriyle malzemelerin maliyetlerini programda rahatlıkla hesaplayabiliriz.

 

Logo Go 3 Fatura Dizaynı

Logo Go 3 Fatura Dizaynı

Fatura kısmında satın alma ve satış faturalarını kaydedebilir, indirim, tevkifat seçeneklerini satır ve toplam bazda uygulayabiliriz. İstenilen seçeneklerde vadeli, vadesiz, nakit, taksitli ödeme planları oluşturabilir ve dilediğiniz gibi fatura seçenekleri oluştura bilir yani kendinize uygun fatura dizaynları oluşturabilirsiniz.

 

Logo Go 3 Cari Hesap İşlemleri

Logo Go 3 Cari Hesap İşlemleri

Go 3 programıyla tanımlı bankalarımızın, kasa hesaplarımızın, carilerimizin bütün hareketlerini kolaylıkla izleyebilir, gelen/giden havale işlemleri, tahsilat, ödeme, banka kredileri, çek/senet işlemlerinin kaydını tutabilir ayrıca carilerin borç kapama işlemlerini yapabiliriz.

 

Logo Go 3 Banka ve Kredi İşlemleri

Logo Go 3

Banka kredi takip özelliği ile bankalardan alınan ticari krediler ile etkin bir şekilde izlenebiliyor kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumu güncel olarak görüntülenebiliyor, böylece geri ödemeler planlanarak nakit akışı verimli bir şekilde yönetilebiliyor.

 

Logo Go 3 Muhasebeleştirme

Logo Go 3 Muhasebe Programı

Muhasebe modülüyle hesaplar arası aktarım, yevmiye madde numarası verme, yansıtma işlemleri, form BA/BS, mizan alma, beyanname verme, yevmiye ve defter-i kebir işlemleri gerçekleştirebiliriz.

 

Logo Go 3 Raporlama

Logo Go 3 Raporlama

Bütün bu işlemleri gerçekleştiren ileri düzeyde raporlama ve filtreleme yapısına sahip olduğu için istenilen bütün raporlamaların alınabilmesi işlemleri daha da kolaylaştırır. İçinde yer alan interaktif raporlama aracı sayesinde, tasarlanmış raporlar kaydedilerek tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bunun yanında raporlar tabloya alınabiliyor, gruplanabiliyor, ara toplamlar alınarak istenen hesaplamalar yapılabiliyor. Hızlı ve esnek yapısıyla tüm raporları kolayca oluşturabiliyor, böylece raporlama süreçlerinde verimlilik artışı sağlanıyor.

 

 

SATIN ALMA VE DETAYLI BİLGİ

Daha fazla ürün, hizmet, tekinik destek ve detaylı bilgi için iletişim
logo go 3 Fiyat Hizmet ve Teknik Destek
444 43 19
Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri