Logo Eğitimi

Logo Eğitimi

Logo İş Ortağı olarak olarak tamamı Logo Destek Uzmanı, Sistem Uzmanı ve Microsoft Sql Server uzmanı olan personellerimiz ile logo ürünleri ile ilgili Temel, Orta ve İleri düzey Logo eğitimi alabilir, aldığınız bu eğitimler sonucunda kendinize ve firmanıza artılar katabilirsiniz. 

Ofisinizde Birebir, Toplu Eğitim ve Uzaktan Eğitim Almak İçin:

Talep formunu doldurabilir yada müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz: 444 43 19

Logo Eğitimi İstanbul

2006 yılından bu yana Logo Çözüm ortağı olarak çalışan Alp Bilge Yazılım Uzman Logo Ekibiminden Başlangıç, Orta ve İleri Seviye Logo Go3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise Eğitimi alabilirsiniz. Sıfırdan eğitim alabilir yada takıldığınız konularda saatlik eğitim alarak eksik olduğunuz konuları öğrenebilirsiniz. İstanbul içinde Uygulamalı olan eğitimlerimiz birebir eğitim veya toplu eğitim şeklinde uygulanmaktadır. Talep formunu doldurarak detaylı bilgi alabilir yada müşteri temsilcilerimizden bilgi edinebilirsiniz: 444 43 19

Logo Servis ve Destek Hizmeti

Yerinde ve Uzak Bağlantıyla Servis Hizmetimiz Vardır : Kurulum, tasarım, devir, versiyon güncelleme, muhasebeleştirme, çok kullanıcı ayarları ve yetki tanımlama gibi birçok servis ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız.