Logo Start 3

Logo Start 3

Logo Start 3 Muhasebe Programı ile stok,maliyet,kasa,fatura,sipariş,banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilmenize olanak tanır. Logo start ile yeni bir başlangıç yapıp işlerinizi sırtınızdan bilgisayar ortamına taşıyarak iş yükünüzü hafifletip, siz değerli logo kullanıcıların tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı kolaylıkla takip etmenizi, kafa karışıklığının ortadan kaldırılmasını ve kararlılığınızı artırmanızı sağlar.

Logo Start 3 Satış, Telefon Desteği, Uzaktan Bağlantı Desteği,Teknik Servis, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sunmaktayız.

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 Destek Hattı: 0216 375 03 68

Logo Start 3 Muhasebe Programı

Logo Start Muhasebe Programı ile stok,maliyet,kasa,fatura,sipariş,banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilmenize olanak tanır. Logo start ile yeni bir başlangıç yapıp işlerinizi sırtınızdan bilgisayar ortamına taşıyarak iş yükünüzü hafifletip, siz değerli logo kullanıcıların tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı kolaylıkla takip etmenizi, kafa karışıklığının ortadan kaldırlmasını ve kararlılığınızı artırmanızı sağlar.

Logo Start ile Güç Kazanın

Logo start kolay kurulum ve dilerseniz kurulum sonrası profesyonel eğitim desteği ile kısa sürede işlerinizi rayına oturta bilirsiniz. Logo start ile işlerinizde zamandan tasarruf edebilir daha maksimum verim, maksimum sonuç prensibi ile yorgunluğunuzu ortadan kaldırıp çalışmanın keyfini siz değerli logo kullanıcılarımıza sunmaktadır.

Minimum Maliyet

Logo Start ile istanbul gibi büyük bir şehirde işyerinizdeki ekstra maliyetlerinizi azaltıp kazancınıza kazanç sağlayabilir, hizmet kalitenizi arttırıp müşteri memnuniyetinizi artırırsınız. Logo start istanbul yetkili bayilerin den en iyi destek, hizmet ve detaylı bilgi alabileceğiniz alp bilge yazılım ile daha kapsamlı bilgilere ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Logo Start 3 İle Süreçlerinizi Yönetin !

Logo Start ile a dan z ye etkin bir şekilde işlerinizi yönetebileceksiniz. Küçük işletmeler için etkin işlem yönetimi, emlakçı, sogortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastane, parfümeri, dershane ve galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden, tek kullanıcılı, küçük ölçekli işletmenizin günlük işlemlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Logo Start İle Stoklarınızın Alış ve Satışını Kolayca Yönetin

Güncel stok bilgileri, girişler, çıkışlar, konsinyeler ve stok değerleri gibi bilgileri rahatlıkla yönetebilir ve fotoğraf eklenebilen ürün kartları ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Siparişlerinizi Kısa Zamanda ve Ayrıntılı Biçimde Hazırlayın

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarla siparişleri tek bir yerden takip edebilirsiniz. Stok seviyelerinize göre siparişlerinizi Logo Start sizin yerinize verir.

Fatura İşlemleriniz Logo Start ile Hatasız ve Çok Basit

Logo Start ile sipariş ve irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilir, indirim, masraf ve promosyonlar için formüller tanımlayabilir, stok bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygulayabilir ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Stoklara ödeme planı bağlayabilir veya cari hesabın ödeme planını faturaya aktarabilir ve alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirerek zaman kaybından kurtulursunuz.

Cari Hesap Tanımlarını Kullanarak Müşterileriniz ile İlgili Her Türlü Bilgiye Ulaşın

Müşterilerinizin aylık satış tutarları ve toplamlarını izleyip risklerini veya risk limitlerini tanımlayabilirsiniz. Cari hesap işlemlerinizi hızlıca işleyebilir, cari hesaplar üzerinden istediğiniz tarihteki ürünlere ait alış ve satış dağılımlarınızı raporlayabilirsiniz.

Satışlarınızı Kredi Kartı ile Yapın

Satış, tahsilat ve banka geri ödemelerinizi Logo Start ile izleyebilir, tüm hesaplarınız için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlayıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz.

Taksitlendirme Özelliğinin Kolaylıklarından Yararlanın

Logo Start ile taksitli satışlar yapabilir, tüm fatura işlemlerinizi taksitlendirebilir ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeleri takip edebilirsiniz.

Kasanızdaki Nakit Hareketlerini İstediğiniz An Görün

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi günlük iş hayatındaki her türlü nakit hareketini elektronik ortamda takip edebilirsiniz.

Banka İşlemleriniz Logo Start ile Kontrol Altında

Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

Çek ve Senetlerinizin Kontrolü Tek Tuş Uzağınızda

Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Çek ve senetlerin durumlarını kartlar üzerinde adım adım izleyerek, hiçbir detayı kaçırmazsınız.

Raporlar ile Verilerinizi Kolayca İzleyin 

Tablo raporlarınızı istediğiniz sayıda kolona göre sıralayıp raporda yer alan bilgileri seçilecek kolon başlıkları altında gruplarken sonuçları filtreleyebilirsiniz. Logo Start ile rapor çıktısını isterseniz ekrana veya excel dosyasına kaydedebilir, isterseniz tablo ve PDF formatında alabilirsiniz. Kullandığınız raporlar için tanımlamaları kaydedip istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kısa Sürede Çalışmaya Başlama ve Kullanım Kolaylığı

*Kullanımı Kolay arayüz sayesinde karamaşadan kurtulun.
*Kart oluşturma sihirbazı.
*sık Kullanılan Kayıtlar İle Hızlı Veri Girişi
*Otomatik Kayıt Ekleme
*Kolon Gizle/Göster Özelliği İle Size Özel Ekranlarda Çalışma

İşlerinizde Zaman Tasarrufu ve Artan Verimlilik

*Toplu işletmeler (fiyat, KDV güncelleme, Faturalama, Onaylama)
*Excel ile veri aktarımı
*"Raporlarım" Seçeneği ile sık kullancıdğınız raporlara Kolay Ulaşım
*Webmaster ile Web Sitesi Oluşturma

Artan denetleme ve izlenebilirlik

* Firma durum penceresi 
   * Esnek ve kolay raporlar
   * Etkin stok yönetimi
   * Siparişten başlayıp ödemelere kadar izleme

Maliyetlerinizde artan kontrol

*Müşterilerin ödeme ve risk takibi 
* Kredi kartı işlemleri
* Taksitli satış takibi
*Harcama takibi, fatura ödeme
*Banka, kasa ve çek/senet
*İndirim, masraf ve promosyon uygulamaları

LOGO START 3 DETAYLI BİLGİ

Daha fazla ürün, hizmet, teknik destek ve detaylı bilgi için iletişim
444 43 19
Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo yazılım destek