Hakkımızda | Alp Bilge Yazılım

Hakkımızda | Alp Bilge Yazılım

Hakkımızda | Alp Bilge YazılımTarihçe

Alpbilge Yazılım Bilgisayar Eğitim Ve Dan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız kurulduğu 2006 yılından bugüne Logo Yazılım Yetkili İş Ortağı Statüsünde Uzman ve tecrübeli kadromuz ile orta ve büyük ölçekli firmaların iş verimliliği artırmak için çözümler üretmektedir.. Birçok sektörde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize satış, destek, eğitim, teknik servis ve özel yazılım ihtiyaçları konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Logo Yazılım ile kuruluşumuzdan günümüze devam eden beraberliğimiz ve Logo Çözüm  ve Kurumsal İş Ortağı statüsündeyiz. 

Alp Bilge Yazılım, özellikle günümüz koşullarında artı ve katma değer yaratmanın kritik öneminin bilincindedir.Tüm dünya yeni bir ekonomi ve ticaret anlayışına uyum göstermeye çalışıyorken, bilişim sistemleri hem bu yeni ekonomi anlayışının şekillenmesinde etken olmakta, hem de bu uygulanmasındaki en kritik araç konumundadır. Günümüzde hiçbir kuruluşun hata yapma, zaman kaybetme, geciken kararlar alma, operasyonel olarak işleri tekrarlama gibi lüksleri bulunmamaktadır.

Hıza ve hatasızlığa giden yolda gerek operasyonel kadrolar, gerekse yönetim kadroları kullandıkları araçlara güvenmek, bu araçlarla birlikte sürdürülebilir gelişmeyi sağlamak zorundadırlar. Alp Bilge Yazılım, gerek çözümlerini geliştirirken, gerekse hizmet verirken üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilincindedir.

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Logo Yazılım Destek
Kullanıcı Eğitimi
Logo Programları Satış
Teknik Servis
Uygulama ve ERP Danışmanlığı
Sunucu Çözümleri
Antivirüs ve Güvenlik Firewall Çözümleri
Web Tasarım & İnternet Reklamları
Kurumsal Bakım Anlaşması