Logo Veri Kurtarma, Bakım ve Raporlama

Logo Veri Kurtarma, Bakım ve Raporlama

Veri kayıpları elle manuel silme, sunucu - bilgisayar arızları ve anlık elektrik kesilme gibi birçok sebepten meydana gelebilmektedir. Logo Programlarınızda çeşitli sebeplerle verilerinizi silmiş yada kaybetmiş olabilirsiniz. 

Logo Veri Kurtarma, Bakım ve Veritabanı İşlemleri İçin;

Hemen Arayın: 444 43 19 yada 0216 375 03 68

Logo Veri Kurtarma İşlemleri

Veri kayıpları elle manuel silme, sunucu - bilgisayar arızları ve anlık elektrik kesilme gibi birçok sebepten meydana gelebilmektedir. Logo Programlarınızda çeşitli sebeplerle verilerinizi silmiş yada kaybetmiş olabilirsiniz. Varolan yedeklerinizden veritabınızı geçmişe dönük yükleyerek verilerinizi kurtarabilmekteyiz. 

Logo Veri kurtarma işlemi öncesinde bizleri arayarak sorununuzu dile getirmeniz gerekmektedir. Ardından uzman ekibimiz veritabanınızı inceleyerek datalarınızın kurtarılması hakkında bilgi verecektir. Fiyatı onaylamanız durumunda işlem başlatılıp işlem sonunda faturalandırmanız yapılacaktır.

Veri Bakımı ve Onarımı 

Logo Go Plus, Go3, Tiger, Tiger 3 vb. tüm programlarınız veritabanı ile çalışmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı data kaydetme, güncelleme veya silme gibi işlemlerde problemler yaşanabilmektedir. Tam bu noktada Uzman Logo Destek ekibimiz müdahale sağlayarak verilerinizin bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir.

Raporlama Hizmetleri

Logo Yazılım Programlarının Kendi Raporlamaları dışında size özel raporlama hizmeti sunmak almak isterseniz. İhtiyacınızı doğru belirleyip müşteri temsilcimizi arayarak raporlama hizmeti yaptırabilirsiniz.

- *keyword: logo raporlama,logo veri kurtarma,logo veritabanı,logo veritabanı,logo veri aktarımı