Logo Destek

Logo Destek

12 yıllık tecrübemiz ve sertifikalı uzman kadromuz ile Logo Destek, Eğitim, Danışmanlık, Proje Yönetimi ve Satış hizmetleri vermekteyiz. Türkiye‘de faaliyet gösteren firmalara Uzman Logo Destek Ekibimiz. Bakım anlaşması olmayan yeni müşterilerimiz bakım anlaşması yaparak ay içerisinde sınırsız destek alabilirler.

Bakım Anlaşması

Aylık veya Yıllık Logo Bakım Anlaşması yaptırarak Teknik destek ve uzaktan destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ay içerisinde dilediğinizce arama yaparak sorunların çözüme kavuşturabilirsiniz. Periyodik Bakım Anlaşması ile kurumsal ve kobilerin Bakım,Onarım ve Destek işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.. 

1-Uzaktan Bağlantı / Telefon ile Logo Destek

2-Yerinde Logo Destek

3-Bilgisayar/Sunucu Teknik Servis

Logo Yazılım Desteğine ihtiyacınız varsa hemen arayın;

Müşteri Destek Hattı: 444 43 19

1-Telefon ile Logo Desteği

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Sertifikalı Logo Destek Uzmanı ekibimizden Telefonla destek hizmeti alabilirsiniz. Telefon Destek hizmeti aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan yeni müşterilerimiz bakım anlaşması yaparak ay içerisinde sınırsız destek alabilirler.

2-Uzaktan Logo Destek Hizmetleri

Yaşadığınız sorunlar karşısında telefon ile bilgi verilip gerekli yönlendirmeler yapılıp fakat uygulama noktasında sorun yaşarlarsa uzmanlarımız anında uzaktan bağlantı yaparak yaşadıkları problemlere anında müdahale sağlarlar..

3-Yerinde Logo Destek

Telefon ve uzaktan bağlantı ile sorunu çözülmeyen firmalarımız için Logo Destek Ekibimiz işletmenize gelerek yerinde müdahalelerde bulunmaktadır. Teknik Servis formumuzu doldurarak Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı, Network ve Veritabanı Danışmanlığı gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

-Logo Telefon ile Destek

-Uzaktan Bağlantı ile Destek

-Yerinde Servis ve Destek

-Logo Programları Eğitimi

-Uygulama Danışmanlığı

-Logo Programları Satış

-Bilgisayar Teknik Servis

-IT ve Güvenlik çözümleri