Logo Destek Hizmetleri

Logo Destek Hizmetleri

Türkiye‘de faaliyet gösteren firmalara Uzman Logo Destek Ekibimiz ile Profesyonel olarak hizmet veren Logo Yetkili Bayisiyiz. 12 yıllık tecrübemiz ve Sertifikalı Uzman kadromu ile Logo Yazılım Destek, Eğitim, Danışmanlık, Proje Yönetimi ve Satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Periyodik Bakım Anlaşması ile kurumsal ve kobilerin Bakım ve Onarım işlemlerini yapmaktayız.

1-Telefon ile Logo Desteği

2-Uzaktan Bağlantı ile Logo Destek

3-Yerinde Logo Destek - Servis

Ücretsiz Bilgi ve Danışma Hatları:

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 Destek Hattı: 0216 375 03 68

1-Telefon ile Logo Desteği

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Sertifikalı Logo Destek Uzmanı personellerimizden Telefonla destek hizmeti alabilirsiniz. Telefon Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan, Ticket anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize telefon ile destek hizmeti vermekteyiz. Logo destek iletişim

2-Uzaktan Logo Destek Hizmetleri

Yaşadığınız sorunlar karşısında telefon ile bilgi verilip gerekli yönlendirmeler yapılıp fakat uygulama noktasında sorun yaşarlarsa uzmanlarımız anında uzaktan bağlantı yaparak yaşadıkları problemlere anında müdahale sağlarlar..

3-Yerinde Logo Destek

Telefon ve uzaktan bağlantı ile sorunu çözülmeyen firmalarımız için Logo Destek Ekibimiz işletmenize gelerek yerinde müdahalelerde bulunmaktadır. Teknik Servis formumuzu doldurarak Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı, Network ve Veritabanı Danışmanlığı gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

-Logo Telefon ile Destek

-Uzaktan Bağlantı ile Destek

-Yerinde Servis ve Destek

-Logo Programları Eğitimi

-Uygulama Danışmanlığı

-Logo Programları Satış

-Bilgisayar Teknik Servis

-IT ve Güvenlik çözümleri

logo destek,logo bayi