Logo Tiger 3

Logo Tiger 3

logo tiger 3 fiyat hizmet ve detaylı bilgi, Alp Bilge Yazılım Logo Yetkili SatıcısıTeknik Destek ve Yazılım destek hizmetleri ile siz değerli logo kullanıcılarımıza yardımcı olmak için hizmet veren şirket dir. Logo Tiger 3 fiyat hizmet, destek, satın almak için veya daha fazla bilgi almak için hemen arayın. 444 4319

Logo Tiger 3 ERP Çözümleri

 Logo Tiger 3 ERP çözümleri Yeni nesil teknolojiler kullanarak ve ERP kavramını yeniden yorumlayarak geliştirdiği Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, ölçeklenebilir, esnek, geliştirilebilir, güvenilir ve sektör bağımsız yapısıyla değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlar. Kullanıcı deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyan Logo Tiger 3 ERP çözümleri, işletmelerin tüm ihtiyaçları için de tam kapsamlı çözüm sunar.

Logo Tiger 3 ERP çözümleri, şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirir. Aynı zamanda küreselleşme ve uluslararası rekabetin beraberinde getirdiği ürün ve üretimde iyileştirme, işletmelerin idare ve kontrolü, şirket içi organizasyonlarda sadeleşme gibi konularda da Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, çözüm sürecinde anahtar rolü oynar.

Tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak geliştirilen Tiger 3 ERP Çözümleri, büyüme sürecinizi destekleyerek, iç ve dış pazarda işletmenizi liderliğe taşır.

Küreselleşen ekonomi doğrultusunda dışa açılan ve uluslararası operasyonlar yürüten işletmeler; çok dövizli, esnek raporlama yapısına sahip, uluslararası muhasebe standartlarını destekleyen ve çoklu dil desteği içeren geniş vizyonlu bir ERP sistemine ihtiyaç duyar. Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, dünya çapında desteğin yanı sıra farklı sektörlerin gerekliliklerine de yanıt verebilecek esnek altyapıya sahiptir.

 

Tiger 3 ERP Çözümleri ile kullanıcı deneyimi bambaşka bir boyuta taşınıyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, app-in-app, ürün içi arama motoru teknolojileri; estetik tasarımla buluşarak Tiger 3 kullanıcılarına hızlı adaptasyon ve kolay kullanım vadediyor.

 

Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Fiyat, Logo Tiger 3 Yazılım Destek, Logo Tiger 3 Teknik Destek, Logo Tiger 3 Yetkili Bayi, Logo Tiger 3 Satın alma işlemleri ve daha fazla bilgi için 444 43 19

 

Logo Tiger 3 ile Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturunuz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo Tiger 3 ERP Çözümleri’nin göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün hale getiriyor. Logo Tiger 3 ERP Çözümleri ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.

 

 

Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Fiyat, Logo Tiger 3 Yazılım Destek, Logo Tiger 3 Teknik Destek, Logo Tiger 3 Yetkili Bayi, Logo Tiger 3 Satın alma işlemleri ve daha fazla bilgi için 444 43 19

 

Logo Tiger 3 Kişiselleştirilebilen, Estetik Arayüzlerle Kullanıcı Deneyimini Bambaşka Bir Boyuta Taşıyın

Logo Tiger 3 ERP Çözümleri içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. Logo Tiger 3 ERP Çözümleri’nin bu özellikleri, programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca, Logo Tiger 3 ERP Çözümleri ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapabilirsiniz.

Tiger 3 ERP Çözümleriyle, tüm işlemlerinizi tek pencere üzerinden yapabilirsiniz. Çalıştığınız ekrandaki bilgilerinizi korumuş, farklı ekranlar arasında dolaşıp zaman kaybetmemiş olursunuz.

 

Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Fiyat, Logo Tiger 3 Yazılım Destek, Logo Tiger 3 Teknik Destek, Logo Tiger 3 Yetkili Bayi, Logo Tiger 3 Satın alma işlemleri ve daha fazla bilgi için 444 43 19

 

Logo Tiger 3 App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin

Logo’nun Tiger 3 ERP Çözümleri’nin sahip olduğu app-in-app özelliği ile;

  • Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,

  • Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirilebilme imkânı,

  • İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da kullanılabilme fırsatı,

  • En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuyor. Ürünler ile birlikte gelen app ya da widget’ların yanı sıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.

 

 

Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Fiyat, Logo Tiger 3 Yazılım Destek, Logo Tiger 3 Teknik Destek, Logo Tiger 3 Yetkili Bayi, Logo Tiger 3 Satın alma işlemleri ve daha fazla bilgi için 444 43 19

 

Logo Tiger 3 Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarınızdan Rahatlıkla Çalışın

Logo Tiger 3 Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

Logo Tiger 3 Geniş Modüler Yapı ve Zengin Fonksiyon Seçeneği ile İş Süreçlerinizi Etkin Yönetin

 İşletmenizdeki iş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan Tiger 3 ERP Çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını çalışan düzeyinden başlayarak tüm iş süreçlerinde yaygınlaştırır. Birimler arası bilgi akışını sağlamanıza, kompleks iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanır.

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun ERP paketini oluşturabilirsiniz. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşabilirler. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanır, zamandan tasarruf edilir.

 

 

 

Logo Tiger 3 Finansal Verilerinizi Yorumlayarak İşletmenize En Uygun Stratejileri Belirleyin

Kritik finansal fonksiyonları ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Tiger 3 ERP Çözümleri ile stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırabilirsiniz. Rekabet ortamında ve küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlara da uyum sağlayabilirsiniz. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısı sayesinde uluslararası faaliyetlerinizi takip edebilir, kârlılık analizleri konusunda en güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nde yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde esnektir. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibini yapabilir ve elektronik ortamda ihtar gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Cari hesaplarınız için Form Ba-Bs mutabakatlarınızı tek bir tuşla oluşturabilirsiniz.

 

 

Logo Tiger 3 Uygun Fiyatlandırma ve Zamanında Teslimat ile Müşteri Memnuniyetinizi Artırın

Sipariş ve teslimat için gerekli olan tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin yönetimi Tiger 3 ERP Çözümleri ile sağlanabilir; stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibi verimli bir şekilde yönetilebilir. Dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi yurtdışı süreçlerini kolaylaştırır. Etkin bir satış ve dağıtım süreci ile operasyonlarınızı doğru ve zamanında yöneterek müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri iyileştirebilir ve müşteri memnuniyetini artırarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Tiger 3 ERP Çözümleri ile;

  • Satış ekipleriniz binlerce ürün alternatifi içerisinden müşterileri için en doğru ürünü seçip en uygun fiyatlandırmayı  yapabilir.
  • Müşteri bilgilerini ve iş ilişkilerini tarihe göre olarak takip edebilir, işletmelere özel olarak oluşturulan şablonlar ile  otomatik teklif oluşturabilirsiniz.
  • Müşteri ve ürünlere en uygun kampanya stratejilerini belirleyebilir, daha sonra yapılacak kampanyalar için yol gösteren  analiz sonuçları elde edebilirsiniz.
  • Plasiyer bazında satış hedefleri belirleyebilir, rota tanımlayarak etkin bir dağıtım planı oluşturabilir ve performans ölçümü  yapabilirsiniz.

 

 

 

Logo Tiger 3 Sizin İçin En Kârlı Tedarik Yöntemini Belirleyin

Tiger 3 ERP Çözümleri ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirilebilir, karşılaştırılabilir ve hızlıca satın alma kararı verilebilir. Onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standartlaştırılmasıyla da zaman ve maliyet tasarrufu sağlanması mümkün olacaktır.

 

 

 

Logo Tiger 3 Stok Operasyon Kalitenizi Artırın

Logo Tiger 3 Stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip edebilir, anlık stok değer ve seviyelerinizi izleyebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi ürünlerin kolay takibini sağlar. Matris arabirimi sayesinde aynı türdeki malzemeleri farklı özellikler ile izler, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişikliği sadece bir tanımı değiştirerek güncelleyebilirsiniz. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeleri sınırsız sayıda birimle takip edebilir, çevrim katsayıları özelliği ile tek bir birim üzerinden raporlama yapabilirsiniz. Ambar yerleşimi ve lojistik yönetiminde kolaylık sağlayan boyut tanımları, malzeme veya stok kutularının boyut bilgilerini tutarak yapılacak yerleştirmelerde en uygun yerleşimin hesaplanmasını da sağlar.

 

 

Logo Tiger 3 Sabit Kıymetlerinizin Değerini Takip Edin

Logo Tiger 3 Mevzuat gereksinimlerinizin yanı sıra satın alma işlemi, sabit kıymetin personele zimmetlenmesi ve elden çıkarılması gibi süreçlerinizi duran varlık yönetimi modülü ile takip edebilirsiniz. Birden fazla amortisman tablosu desteğiyle Vergi Usul Kanunu’na göre yerel para birimi üzerinden, yurtdışı raporlamaya uygun raporlama dövizi üzerinden ve yine TFRS’ye göre yerel para birimi üzerinden amortisman hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca farklı amortisman hesaplarını, ayrı muhasebe hesapları üzerinden muhasebeye aktarabilirsiniz.

 

 

Logo Tiger 3 Mevzuata ve Uluslararası Muhasebe Standartlarına (FAS52, IAS, IFRS, TFRS) Tam Uyumlu Çalışın

Logo Tiger 3 Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapabilirsiniz. Genel muhasebe işlemlerinde yer alan yerel ve raporlama dövizi cinsinden oluşturulan finansal tablo ve raporlar ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, masraf merkezleri ve proje kartlarını yönetim raporlama amacıyla kullanabilirsiniz. Operasyonel işlemler ile muhasebe kayıtları arasında yer alan çift yönlü denetim özelliği sistem tutarlılığı ve kullanıcı hatalarını en alt düzeye indirir. Tiger 3 ERP Çözümleri’nde yer alan e-Beyanname seçenekleri ile hazırlanan beyannamelerin otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Logo Tiger 3 Yönetici Konsolu Sayesinde İşinizi Bir Bakışta Analiz Edin

Logo Tiger 3 Yönetici Konsolunda yer alan, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz göstergeler ile şirketinizin anlık durumunu takip edebilir, özet bilgiler sayesinde karar alma süreçlerinizi kısaltabilirsiniz. Örneğin; en çok satış yaptığınız ürün ve müşterilerinizi izleyebilir, stok ve alacak devir hızını takip edebilir veya kasa ve banka durumunu kontrol edebilirsiniz.

 

 

Logo Tiger 3 Grup Şirketlerinizin Finansal Durumunu ve Faaliyet Sonuçlarını Tek Merkezden İzleyin

Logo Tiger 3 Grup şirketi bazında karlılığınızı, envanterinizi bir bütün olarak görebilir, şirketlerinizin tamamına göre nakit akışını analiz edebilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nin “Konsolide Tablolar” özelliği ile bu işletmelerin aktif, borç, öz kaynak, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz. Böylece birden çok işletmenin aktif, pasif, gelir ve giderleri ile gayri nakdi yükümlülüklerini tek bir ortaklığa aitmiş gibi göstererek, finansal durumu ve faaliyet sonuçları hakkında tasarruf sahiplerine, yatırımcılara, denetim mercilerine ve ilgili diğer kişilere bilgi verebilirsiniz.

 

 

Logo Tiger 3 Dış Ticaret Gücünüzü Artırın

Tiger 3 ERP Çözümleri’nin Dış Ticaret Modülü ile işlemlerinizi daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere uygun olarak izleyebilirsiniz. Bu yükümlülükleri Tiger 3 ERP Çözümleri ile kurumun muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçleriyle uyumlu ve entegre olarak takip etmeniz de mümkün.

 

 

Logo Çözüm Ailesi Entegrasyonlarıyla Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulun

Tiger HRLogo Tiger 3 e-Devlet, Logo Mind İş AnalitiğiTedarik Zinciri YönetimiLogo CRM gibi uygulamalarla entegre olarak çalışabilen Tiger 3 ERP Çözümleri ile kurumsal süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Ayrıca Logo Çözüm Ortakları’nın geliştirmiş olduğu uyarlamalar hızlı ve ekonomik çözümler sunar. İşletmenize ve sektörünüze özel bu uygulamalarla Logo Tiger 3 ERP fonksiyonlarınızı zengileştirebilirsiniz.

 

Logo Tiger 3, Logo Tiger 3 Fiyat, Logo Tiger 3 Yazılım Destek, Logo Tiger 3 Teknik Destek, Logo Tiger 3 Yetkili Bayi, Logo Tiger 3 Satın alma işlemleri ve daha fazla bilgi için 444 43 19

 

İşletmenizde hızla kullanıma alınabilen

Yasal mevzuata ve iş kurallarına hâkim

App-in-app teknolojisi ile zenginleşebilen

Kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen

Dış sistemlerle ve şirket bünyesinde geliştirilmiş olan   yazılım ürünleri ile entegre edilebilen

Bir defada uygulanabileceği gibi, ihtiyaçlar doğrultusunda  modüler yapıyı destekleyen

Artan işlem ve veri yükünde performansı yüksek

Yaygın iş ortaklığı yapısı sayesinde ortaya çıkabilecek her  türlü ihtiyaca kısa sürede cevap verebilen

Uluslararası veya ithalat/ihracat yapan firmalar için raporlama ve yabancı dil desteği sağlayan

Tüm hareketlerin ve işlemlerin tarihçesinin tutulabildiği etkin bir ERP çözümü sunar

 

 

Logo Tiger 3 Satın Alma

Logo tiger 3 satın alma işlemleri, Alp Bilge Yazılım Logo Yetkili Satıcısı, Teknik Destek ve Yazılım destek hizmetleri ile siz değerli logo kullanıcılarımıza yardımcı olmak için hizmet veren şirket dir. Logo Tiger 3 fiyat hizmet, desteksatın almak için veya daha fazla bilgi almak için hemen arayın. 444 4319

logo yazılım destek