Logo Tiger 3

Logo Tiger 3

Logo Tiger 3 Yeni nesil teknolojiler kullanarak ve ERP kavramını yeniden yorumlayarak geliştirdiği Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, ölçeklenebilir, esnek, geliştirilebilir, güvenilir ve sektör bağımsız yapısıyla değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlar. Kullanıcı deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyan Logo Tiger 3 ERP çözümleri, işletmelerin tüm ihtiyaçları için de tam kapsamlı çözüm sunar. Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak broşürü inceleyin.

Logo Tiger 3 ERP Programı

Tiger 3 Kurumsal İş Ortağı olarak Satış, Destek, Eğitim, Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz. Daha fazla bilgi veya fiyat teklifi almak için bize ulaşınız ;

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 - Destek Hattı: 0216 375 03 68 - E-mail: sales@alpbilge.com.tr

Logo Tiger 3 ERP Çözümleri

Logo Tiger 3 Erp, Yeni nesil teknolojiler kullanarak ve ERP kavramını yeniden yorumlayarak geliştirdiği Logo Tiger 3, ölçeklenebilir, esnek, geliştirilebilir, güvenilir ve sektör bağımsız yapısıyla değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlar. Kullanıcı deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyan Logo Tiger 3, işletmelerin tüm ihtiyaçları için de tam kapsamlı çözüm sunar.

Logo Tiger 3, şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirir. Aynı zamanda küreselleşme ve uluslararası rekabetin beraberinde getirdiği ürün ve üretimde iyileştirme, işletmelerin idare ve kontrolü, şirket içi organizasyonlarda sadeleşme gibi konularda da Logo Tiger 3, çözüm sürecinde anahtar rolü oynar.

Tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak geliştirilen Tiger 3, büyüme sürecinizi destekleyerek, iç ve dış pazarda işletmenizi liderliğe taşır.

Küreselleşen ekonomi doğrultusunda dışa açılan ve uluslararası operasyonlar yürüten işletmeler; çok dövizli, esnek raporlama yapısına sahip, uluslararası muhasebe standartlarını destekleyen ve çoklu dil desteği içeren geniş vizyonlu bir ERP sistemine ihtiyaç duyar. Logo Tiger 3, dünya çapında desteğin yanı sıra farklı sektörlerin gerekliliklerine de yanıt verebilecek esnek altyapıya sahiptir.

Tiger 3 ile kullanıcı deneyimi bambaşka bir boyuta taşınıyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, app-in-app, ürün içi arama motoru teknolojileri; estetik tasarımla buluşarak Tiger 3 kullanıcılarına hızlı adaptasyon ve kolay kullanım vadediyor.

Logo Tiger 3 ile Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturunuz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo Tiger 3’nin göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün hale getiriyor. Logo Tiger 3 ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Logo Tiger 3, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.

Logo Tiger Satış ve Bilgi Hattı

Müşteri Temsilcisi : 444 43 19 yada 0216 375 03 68

Kişiselleştirilebilen, Estetik Arayüzlerle Kullanıcı Deneyimini Bambaşka Bir Boyuta Taşıyın

Logo Tiger 3 içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. Logo Tiger 3’nin bu özellikleri, programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca, Logo Tiger 3 ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapabilirsiniz.

Tiger 3yle, tüm işlemlerinizi tek pencere üzerinden yapabilirsiniz. Çalıştığınız ekrandaki bilgilerinizi korumuş, farklı ekranlar arasında dolaşıp zaman kaybetmemiş olursunuz.

App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin

Logo’nun Tiger 3 'ün sahip olduğu app-in-app özelliği ile;

Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,

Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirilebilme imkânı,

İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da kullanılabilme fırsatı,

En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuyor. Ürünler ile birlikte gelen app ya da widget’ların yanı sıra Logo İş Ortakları tarafından geliştirilen tüm uygulamalar da Logo Store’dan kullanıcılara sunuluyor.

Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarınızdan Rahatlıkla Çalışın

Logo Tiger 3 Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Modüler Yapı ve Zengin Fonksiyon Seçeneği ile İş Süreçlerinizi Etkin Yönetin

 İşletmenizdeki iş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan Tiger 3, kalite ve verimlilik anlayışını çalışan düzeyinden başlayarak tüm iş süreçlerinde yaygınlaştırır. Birimler arası bilgi akışını sağlamanıza, kompleks iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanır.

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun ERP paketini oluşturabilirsiniz. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşabilirler. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanır, zamandan tasarruf edilir.

Finansal Verilerinizi Yorumlayarak İşletmenize En Uygun Stratejileri Belirleyin

Kritik finansal fonksiyonları ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Tiger 3 ile stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırabilirsiniz. Rekabet ortamında ve küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlara da uyum sağlayabilirsiniz. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısı sayesinde uluslararası faaliyetlerinizi takip edebilir, kârlılık analizleri konusunda en güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Tiger 3 de yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde esnektir. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibini yapabilir ve elektronik ortamda ihtar gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Cari hesaplarınız için Form Ba-Bs mutabakatlarınızı tek bir tuşla oluşturabilirsiniz.

Logo Tiger 3 Programı

Uygun Fiyatlandırma ve Zamanında Teslimat ile Müşteri Memnuniyetinizi Artırın

Sipariş ve teslimat için gerekli olan tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin yönetimi Tiger 3 ile sağlanabilir; stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibi verimli bir şekilde yönetilebilir. Dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi yurtdışı süreçlerini kolaylaştırır. Etkin bir satış ve dağıtım süreci ile operasyonlarınızı doğru ve zamanında yöneterek müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri iyileştirebilir ve müşteri memnuniyetini artırarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.

Tiger 3 ERP Çözümleri ile;

Satış ekipleriniz binlerce ürün alternatifi içerisinden müşterileri için en doğru ürünü seçip en uygun fiyatlandırmayı yapabilir.

Müşteri bilgilerini ve iş ilişkilerini tarihe göre olarak takip edebilir, işletmelere özel olarak oluşturulan şablonlar ile  otomatik teklif oluşturabilirsiniz.

Müşteri ve ürünlere en uygun kampanya stratejilerini belirleyebilir, daha sonra yapılacak kampanyalar için yol gösteren  analiz sonuçları elde edebilirsiniz.

Plasiyer bazında satış hedefleri belirleyebilir, rota tanımlayarak etkin bir dağıtım planı oluşturabilir ve performans ölçümü  yapabilirsiniz.

Sizin İçin En Kârlı Tedarik Yöntemini Belirleyin

Tiger 3 ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirilebilir, karşılaştırılabilir ve hızlıca satın alma kararı verilebilir. Onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standartlaştırılmasıyla da zaman ve maliyet tasarrufu sağlanması mümkün olacaktır.

Stok Operasyon Kalitenizi Artırın

Logo Tiger 3 Stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip edebilir, anlık stok değer ve seviyelerinizi izleyebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi ürünlerin kolay takibini sağlar. Matris arabirimi sayesinde aynı türdeki malzemeleri farklı özellikler ile izler, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişikliği sadece bir tanımı değiştirerek güncelleyebilirsiniz. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeleri sınırsız sayıda birimle takip edebilir, çevrim katsayıları özelliği ile tek bir birim üzerinden raporlama yapabilirsiniz. Ambar yerleşimi ve lojistik yönetiminde kolaylık sağlayan boyut tanımları, malzeme veya stok kutularının boyut bilgilerini tutarak yapılacak yerleştirmelerde en uygun yerleşimin hesaplanmasını da sağlar.

Sabit Kıymetlerinizin Değerini Takip Edin

Logo Tiger 3 Mevzuat gereksinimlerinizin yanı sıra satın alma işlemi, sabit kıymetin personele zimmetlenmesi ve elden çıkarılması gibi süreçlerinizi duran varlık yönetimi modülü ile takip edebilirsiniz. Birden fazla amortisman tablosu desteğiyle Vergi Usul Kanunu’na göre yerel para birimi üzerinden, yurtdışı raporlamaya uygun raporlama dövizi üzerinden ve yine TFRS’ye göre yerel para birimi üzerinden amortisman hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca farklı amortisman hesaplarını, ayrı muhasebe hesapları üzerinden muhasebeye aktarabilirsiniz.

Mevzuata ve Uluslararası Muhasebe Standartlarına (FAS52, IAS, IFRS, TFRS) Tam Uyumlu Çalışın

Logo Tiger 3 Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapabilirsiniz. Genel muhasebe işlemlerinde yer alan yerel ve raporlama dövizi cinsinden oluşturulan finansal tablo ve raporlar ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, masraf merkezleri ve proje kartlarını yönetim raporlama amacıyla kullanabilirsiniz. Operasyonel işlemler ile muhasebe kayıtları arasında yer alan çift yönlü denetim özelliği sistem tutarlılığı ve kullanıcı hatalarını en alt düzeye indirir. Tiger 3 ’de yer alan e-Beyanname seçenekleri ile hazırlanan beyannamelerin otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yönetici Konsolu Sayesinde İşinizi Bir Bakışta Analiz Edin

Logo Tiger 3 Yönetici Konsolunda yer alan, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz göstergeler ile şirketinizin anlık durumunu takip edebilir, özet bilgiler sayesinde karar alma süreçlerinizi kısaltabilirsiniz. Örneğin; en çok satış yaptığınız ürün ve müşterilerinizi izleyebilir, stok ve alacak devir hızını takip edebilir veya kasa ve banka durumunu kontrol edebilirsiniz.

Logo Tiger 3 Grup Şirketlerinizin Finansal Durumunu ve Faaliyet Sonuçlarını Tek Merkezden İzleyin

Logo Tiger 3 Grup şirketi bazında karlılığınızı, envanterinizi bir bütün olarak görebilir, şirketlerinizin tamamına göre nakit akışını analiz edebilirsiniz. Tiger 3 ’ün “Konsolide Tablolar” özelliği ile bu işletmelerin aktif, borç, öz kaynak, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz. Böylece birden çok işletmenin aktif, pasif, gelir ve giderleri ile gayri nakdi yükümlülüklerini tek bir ortaklığa aitmiş gibi göstererek, finansal durumu ve faaliyet sonuçları hakkında tasarruf sahiplerine, yatırımcılara, denetim mercilerine ve ilgili diğer kişilere bilgi verebilirsiniz.

Logo Tiger 3 Dış Ticaret Gücünüzü Artırın

  • İşletmenizde hızla kullanıma alınabilen Yasal mevzuata ve iş kurallarına hâkim,
  • App-in-app teknolojisi ile zenginleşebilen,
  • Kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen,
  • Dış sistemlerle ve şirket bünyesinde geliştirilmiş olan yazılım ürünleri ile entegre edilebilen,
  • Bir defada uygulanabileceği gibi, ihtiyaçlar doğrultusunda modüler yapıyı destekleyen,
  • Artan işlem ve veri yükünde performansı yüksek,
  • Yaygın iş ortaklığı yapısı sayesinde ortaya çıkabilecek her türlü ihtiyaca kısa sürede cevap verebilen,
  • Uluslararası veya ithalat/ihracat yapan firmalar için raporlama ve yabancı dil desteği sağlayan,
  • Tüm hareketlerin ve işlemlerin tarihçesinin tutulabildiği etkin bir ERP çözümü sunar,

Alp Bilge Yazılım Logo Yetkili Satıcısı olarak Teknik Destek, Eğitim, Logo Tiger 3 Satış ve Uygulama Danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

Logo Tiger 3 Kurumsal Çözüm Ortağı: Alpbilge Yazılım

Detaylı bilgi için; Müşteri Temsilcisi: 444 43 19

Tiger 3 Satış, Eğitim, Destek, Danışmanlık ve Teknik Servis Çözümleri

logo tiger 3, destek,bayi

Logo Tiger programı - Logo Tiger Erp Yazılımı - Logo Tiger FiyatLogo Tiger Eğitimi

logo yazılım, logo bayi, logo muhasebe programı, logo ön muhasebe programı, erp yazılımı, hurda alüminyum fiyatları