Logo Start 3 - Ön Muhasebe Programı

Logo Start 3 - Ön Muhasebe Programı

Tüm mikro işletmeler, Logo Start 3 ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor.Logo start ile yeni bir başlangıç yapıp işlerinizi sırtınızdan bilgisayar ortamına taşıyarak iş yükünüzü hafifletip, siz değerli logo kullanıcıların tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı kolaylıkla takip etmenizi, kafa karışıklığının ortadan kaldırılmasını ve kararlılığınızı artırmanızı sağlar. E-fatura ve e-arşiv ile uyumludur.

Kısa Süreliğine %20 İndirimli:

Logo Start 3 Satış, Telefon Desteği, Teknik Servis, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sunmaktayız.

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 Destek Hattı: 0216 375 03 68

Logo Start 3 Ön Muhasebe Programı

Tüm mikro işletmeler, Logo Start 3 ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Logo start ile yeni bir başlangıç yapıp işlerinizi sırtınızdan bilgisayar ortamına taşıyarak iş yükünüzü hafifletip, siz değerli logo kullanıcıların tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı kolaylıkla takip etmenizi, kafa karışıklığının ortadan kaldırlmasını ve kararlılığınızı artırmanızı sağlar.

Logo Start ile Güç Kazanın

Logo start 3 kolay kurulum ve dilerseniz kurulum sonrası profesyonel eğitim desteği ile kısa sürede işlerinizi rayına oturta bilirsiniz. Logo start 3 ile işlerinizde zamandan tasarruf edebilir daha maksimum verim, maksimum sonuç prensibi ile yorgunluğunuzu ortadan kaldırıp çalışmanın keyfini siz değerli logo kullanıcılarımıza sunmaktadır.

E-devlet Çözüm Entegrasyonu

e-Devlet çözümleri entegrasyonu Logo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet Çözümleri konforunu da eklemek isteyen mikro işletmeler, bu çözümleri yine eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor. e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümleri Logo Start 3 ile entegre çalışıyor. Böylece herhangi bir ek uygulamaya gerek kalmadan, e-Devlet çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor. Logo Start 3 ile birlikte e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya geçiş, işlem kolaylığı sunmanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmeyi sağlıyor.

Logo Start 3 İle Süreçlerinizi Yönetin !

Logo Start 3 ile a dan z ye etkin bir şekilde işlerinizi yönetebileceksiniz. Küçük işletmeler için etkin işlem yönetimi, emlakçı, sogortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastane, parfümeri, dershane ve galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden, tek kullanıcılı, küçük ölçekli işletmenizin günlük işlemlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Logo Start 3 İle Stoklarınızın Alış ve Satışını Kolayca Yönetin

Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan Logo Start 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük işlemlere yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, tüm mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk adımını Logo Star ile atabiliyor. Böylece büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, siparis, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.

Yeni arayüzle gelen kullanım kolaylığı

Kullanıcılardan gelen yorumlarla yenilenen Logo Start 3, benzersiz bir kullanım kolaylığı sunuyor. Görsel açıdan daha estetik ve okunması kolay tasarımıyla yenilenen Logo Start 3'ün masaüstü, tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmeyi sağlıyor. Menünün tamamı tek seferde masaüstünden görüntülenip her fonksiyona kolayca ulaşılabiliyor.

Tüm Verileri Tek Noktadan Yönetin

Logo Start 3, daha önce farklı ortamlarda saklanan verileri tek bir sisteme taşıyor. Böylece dosyalar karışmıyor, hesap hataları olmuyor; kazanç, masraflar, stoklar, faturalar, kısacası ihtiyaç duyulan tüm bilgiler Logo Start 3 üzerinde güvenle tutuluyor.

LOGO START 3 DETAYLI BİLGİ

Logo Yetkili İş Ortağı: 444 43 19

Logo Ön Muhasebe Programı - Ön Muhasebe Programı - Ön Muhasebe Programları - Logo Ön Muhasebe Yazılımı