Logo Go 3 - Logo Muhasebe Programı

Logo Go 3 - Logo Muhasebe Programı

Logo Go 3 Programı Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında siz değerli kullanıcılarımız için rahatlıkla kullanmamızı sağlayan basit, sade, dizayn edilebilir ve kullanışlı bir ara yüze sahip ERP programıdır.  

Logo Go3 Kurumsal Satış, Destek, Eğitim, Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz.

Daha fazla bilgi almak ve işletmenize özel fiyat teklifi için bize ulaşınız ;

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 -  E-mailsales@alpbilge.com.tr

Destek Hattı: 0216 375 03 68

Logo Yazılım Destek, Eğitim, Danışmanlık ve Satış Hizmetleri Sunmaktayız.

Logo Go 3 ile İşlerinizi Tek Noktadan Yönetin! 

Logo Go3 Programı, Muhasebe, SatışSatın AlmaStok Yönetimi,Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında siz değerli kullanıcılarımız için rahatlıkla kullanmamızı sağlayan basit, sade, dizayn edilebilir ve kullanışlı bir ara yüze sahip muhasebe programıdır. Malzeme yönetimi modülü ile kullanılmak istenen birimler oluşturularak malzeme hareketlerini izlemeyi kolaylaştırabiliriz. Son kullanma tarihlerini, geriye dönük stok seviyelerini izleyebilir ve izlem sonucu hatasız ve kesin işlemler elde edebiliriz. Ayrıca azami, asgari, negatif ve güvenli stok seviye kontrolünü minimum ve maksimum olarak sağlayabiliriz. FİFO, LİFO gibi maliyet hesaplama yöntemleriyle malzemelerin maliyetlerini programda rahatlıkla hesaplayabiliriz.

Logo Go3 Broşürüne ulaşarak detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Tıklayınız (PDF)

logo go3 muhasbee programı

İlk Adımı Atın, İşinizi Profesyonelliğe Taşıyın;

Fiyat Teklifi Almak İsterseniz Teklif Formunu doldurabilir yada 444 43 19 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Her Sektöre Uygun

Logo GO 3, KOBİ'ler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Çok Yönlü İşlevsellik

Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi birçok işlem, Logo Go 3 çatısı altında, tek noktadan, rahatlıkla yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Güncel Yasal Mevzuata Uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO 3’ün güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor; e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Esnek Platform

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Logo GO 3, Logo İş Ortaklarının geliştirdiği uygulamalar (app) ve widget'larla zenginleştirilebiliyor. Böylece tam da ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturulabiliyor.

Sade ve Pratik Arayüz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO 3’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve hızlı veri girişi yapılabiliyor, rapor ve uygulamalara kolayca erişilebiliyor.

e-Devlet Uygulamalarıyla Uyumluluk

Logo Go 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede Logo Go 3 üzerinde yapılan işlemler doğrudan e-Devlet uygulamalarına aktarılabiliyor.Sade ve Pratik Arayüz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo Go 3’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve hızlı veri girişi yapılabiliyor, rapor ve uygulamalara kolayca erişilebiliyor.

Go3 Fatura Dizaynı

Logo Go 3 Fatura Dizaynı

Logo Go3 Fatura kısmında satın alma ve satış faturalarını kaydedebilir, indirim, Logo Go3 tevkifat seçeneklerini satır ve toplam bazda uygulayabiliriz. İstenilen seçeneklerde vadeli, vadesiz, nakit, Logo Go3 taksitli ödeme planları oluşturabilir ve dilediğiniz gibi fatura seçenekleri oluştura bilir yani kendinize uygun fatura dizaynları oluşturabilirsiniz.

 

Cari Hesap İşlemleri

Logo Go 3 Cari Hesap İşlemleri

Cari Hesap İşlemleri programıyla tanımlı Go3 bankalarımızın, kasa hesaplarımızın, carilerimizin bütün hareketlerini kolaylıkla izleyebilir, gelen/giden havale işlemleri, tahsilat, ödeme, banka kredileri, çek/senet işlemlerinin kaydını tutabilir ayrıca carilerin borç kapama işlemlerini yapabiliriz.

 

Logo Go 3 Banka ve Kredi İşlemleri

Logo Go 3

GO 3 Banka ve kredi işlemleri özelliği ile bankalardan alınan ticari krediler ile etkin bir şekilde izlenebiliyor kredi geri ödemesi,bakiye ve kalan borç durumu güncel olarak görüntülenebiliyor, böylece geri ödemeler planlanarak nakit akışı verimli bir şekilde yönetilebiliyor.

 

Logo Muhasebeleştirme

Logo Go 3 Muhasebe Programı

Go3 Muhasebeleştirme, Muhasebe modülüyle hesaplar arası aktarım, yevmiye madde numarası verme, yansıtma işlemleri, form BA/BS,mizan alma,beyanname verme, yevmiye ve defter-i kebir işlemleri gerçekleştirebiliriz.

 

Logo Go3 Raporlama

Logo Go 3 Raporlama

Raporlama, Bütün bu işlemleri gerçekleştiren ileri düzeyde raporlama ve filtreleme yapısına sahip olduğu için istenilen bütün raporlamaların alınabilmesi işlemleri daha da kolaylaştırır. İçinde yer alan interaktif raporlama aracı sayesinde, tasarlanmış raporlar kaydedilerek tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bunun yanında raporlar tabloya alınabiliyor, gruplanabiliyor, ara toplamlar alınarak istenen hesaplamalar yapılabiliyor. Hızlı ve esnek yapısıyla tüm raporları kolayca oluşturabiliyor, böylece raporlama süreçlerinde verimlilik artışı sağlanıyor.

Lisans Yenileme

Logo GO 3 Lisans Yenileme

Logo Go3 Lisans Yineleme, Yıllık lisans süreniz dolduğu zaman ekstra ücret ödemeden istediğiniz zaman burada (Tıkla) yer alan linke tıklayarak Lisans Yenileme İşlemlerini Adım Adım İzleyerek yapabilirsiniz.

Logo Go3 Muhasebe Programı

Logo Go3, Logo Yazılım tarafından geliştirilmiş kobi çözümlerindendir.Eski sürüm olan Go Plus ürününe göre daha esnek ve gelişmiş yapıya sahiptir.Sektörel ihtiyaçların karşılanmasında büyük fayda sağlayan program basit ve sezgisel yapıyı esas almaktadır.Yeni nesil arayüz ile kullanıcı deneyimini önemseyen bu üründe kullanım kolaylığı ve verimlilik baz alınmıştır. GO3 yenilikçi ve interaktif platforma sahip arayüz ile kullanıcı deneyimini farklı boyuta taşıyarak kobilerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.Detaylı çözüm üreterek firmaların iş süreçlerini profesyonelleştirir.Eski sürüme nazaran yeniliklerle donatılan Logo Go3 işletmelere ivme kazandırmaktadır.Bu ürün ile finans, muhasebe, satış, satın alma, stok yönetimi, raporlama modülleri kullanılır.

Logo Go3 Özellikleri

Logo Go3 yenilikçi özelliklere sahiptir.Birçok çözümü içinde barındıran bu üründeki özellikleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz; Uyumlu Yapı: Logo Go3 uyumlu yapısı ile dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve birçok sektörden işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar. Sektör bağımsız olarak çalışan bu ürün sayesinde gelişmeler hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir.Bu sayede iş sürecini hızlandırarak firmaların büyümesinde etkili rol oynar. Sade ve Pratik Arayüz: Kullanıcı dostu arayüze sahip olan GO 3’e hızlı veri girişi yapabilir, uygulama ve raporlarınıza sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çok Yönlü İşlevsellik: Finans, Satış, Muhasebe, Satın Alma, Raporlama gibi bir çok işlemi tek program altında sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlar. Mobil Uyumlu: Dokunmatik ekrana sahip notebook ve tabletlerde sanal klavye aracılığıyla Logo GO3 kullanılabilir. Esnek Platform: Logo Çözüm Ortakları’nın uyarlamalar ve widgetler ekleyerek fonksiyonlar ihtiyaçlara göre genişletebilir. Hızlı: Sık kullanılan fonksiyonları, kişiselleştirilmiş masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlanarak hızlı bir şekilde kullanılabilir. E-Devlet Uygulamalarıyla Uyumlu: e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv uygulamalarıyla entegreli bir şekilde çalışır. Windows 10 İle Uyumlu: Go3 işletim sistemi olan Windows 10 ile uyumludur. İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleriyle entegrelidir.

Logo Go3; Kobilerin Profesyonel Çözümü

İşletmelerin finansal ve muhasebe anlamında sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayan GO 3, sektörün öncü muhasebe programlarından olmaya devam etmektedir.Her geçen gün işletme sayılarının artması yazılım alanındaki ihtiyaçları etkilemektedir. İşletmelerin kayıtlarının düzgün bir şekilde tutabilmesi ve bu kayıtların muhafaza edilmesiyle ilgili tüm hizmetleri içerisinde barındırır.Kobiler için çözüm odaklı olan bu ürün interaktif tasarıma sahiptir.e-Devlet uygulamalarıyla entegreli bir şekilde çalışan GO3 yeniliklere açıktır. GO3 sayesinde anlık stok durumunuzu görebilirsiniz.Stok seviyelerini kontrol altına alabilirsiniz.Stok maaliyetlerinizi ise çok detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.Stok kartlarının en ince detayını görüntüleyebilir, görsel ekleyebilir, birden fazla birim tanımı yapabilirsiniz.Seri ve lot numaraları ekleyebilir, sınırsız sayıda barkod tanımı yapabilirsiniz.Maliyetlendirme seçeneğini kullanarak malzeme bazlı maliyet takibi yapabilirsiniz. Ayrıca sunmuş olduğu raporlama aracı ile tasarlamış olduğunuz raporları kullanabilir, bu kayıtları tabloya alabilirsiniz.Tabloya alınan raporları gruplayabilir, ara toplamlar olarak istediğiniz hesaplamaları yapabilirsiniz.Hızlı ve esnek yapısıyla birçok raporu kolayca oluşturabilir, verimliliği arttırabilirsiniz.

En Kolay Muhasebe Ve Stok Takip Programı: GO3

Çoğu işletme mali verilerini geleneksel olarak muhasebe defterlerinde ya da excell tablolarında tutmaya çalışıyor. Tabi ki bu tür yöntemler şirketler için çok büyük operasyonel yük oluşturuyor. Günümüzde artık birçok işletme iş süreçlerini, tahsilatlarını ve stok takibi gibi işlemlerini yapmak için muhasebe programı arayışına giriyor. Muhasebe programı kullanmadan önce google’de en kolay muhasebe programı gibi bir arama yaparak sektörde bulunan birçok ön muhasebe programını karşımızda görebiliyoruz. Bu yazımızda size işletmeniz için çok kullanışlı bir muhasebe yazılımında olması gereken özelliklerden bahsedeceğiz. 

Kolay Muhasebe Programından Beklenen Özellikler

Sadece ve kolay kullanıcı arayüzü Muhasebe programlarının en büyük problemlerininden bir tanesi, karmaşık arayüzlerizden dolayı çok kullanışsız olması. Kolay kullanımlı bir kullanıcı paneli ile işinizi çok rahat bir şekilde yapabilmelisiniz. 

E-Devlet Uygulamaları ile Uyum

E-fatura ve E-defterin hayatımıza girmesi ile beraber, artık kağıt faturalardan ziyade tüm işlemlerimizi e-fatura üzerinden yapmak, tüm muhasebe süreçlerinizi çok kolaylaştıracaktır. İsteyen her şirket artık e-fatura özelliğini ve e-arşiv özelliğini kullanabilmektedir. 

E-Fatura İşlemleri

Muhasebe programlarının E-fatura oluşturmaları artık olmazsa olmazlar arasına girdi. Muhasebe programınızın içinde bulunan e-fatura özelliği aynı kağıt faturadaki hukuki koşulları taşıma özelliğine sahip olması gerekiyor. Elektronik faturalarınızı düzenlemeli ve elektronik ortamda müşterilerinize iletebilmesiniz. E-fatura size hem zamandan tasarruf sağlayacaktır, hemde fatura kargo ücretlerinizi ortadan kaldıracaktır. 

E-Arşiv İşlemleri

Logo e-Arşiv uygulaması, e-Fatura kapsamındaki ve kapsam dışındaki firmalar ile nihai tüketicilere e-Fatura düzenlenmesini, ikinci nüshasının elektronik olarak korunmasını ve ibraz edilmesini sağlar. 

E-Defter İşlemleri

Logo e-Defter uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir. 

Crm Modülü ( Müşteri Takibi )

Artık excel tabloları ile müşteri takip etmek, birçok müşteri kaybına sebebiyet verebiliyor. Muhasebe programınızın içinde müşteri takibi yani crm eklentisi olması elinizde var olan potansiyel müşterilerinizi takip etmenizi sağlayarak daha çok ciro yapmanıza olanak sağlayabilir. Müşterilerinizden alacağınız tahsilat süreçlerini takip edebilirsiniz. 

Bordro Çözümleri

Artık birçok muhasebe programında personellerinizin bordrolama işlemleri gerçekleştirebilir, sicil ve ücret yönetimi uygulamalarını başarılı bir şekilde program üzerinden yapabilirsiniz.

Kolay Muhasebe Yazılımı Logo Go3

Yukarıda bahsettiğimiz özelliklerin daha fazlasını sizlere sunmak istediğimiz Logo Go3 Muhasebe programında bulabilirsiniz. Tüm muhasebe süreçlerinizi, iş takip süreçlerinizi, bordrolama süreçlerinizi kendi sektörünüze göre ayarlayabilir, istediğiniz yerden şirketinizin mali durumlarını kontrol edebilirsiniz. Eski usül yöntemler ile hazırladığınız mali veriler için gelir gider tablolarınızda ufak tefek hatalar olabilir ancak kullanımı çok kolay olan Logo Go 3 ile en ufak bir mali veri hatası yapmanız önlenmektedir.

Logo Go3 Hangi Sektörlerde Kullanılıyor?

Logo Go3 muhasebe yazılım programını, kobilerden başlayıp büyük işletmelere kadar bir çok şirket kendi ihtiyaçlarını çözüm bulmak için kullanabilir. Logo Go3 kolay muhasebe yazılımı kapsamlı yazılım çözüm yelpazesi ile birçok sektörüm verimliliğini arttırmak için kullanılmaktadır. Özellikle inşaat, tekstil, ambalaj, mobilya, telekom ve bilişim hizmetleri, turizm, makine ve otomotiv yedek parça gibi birçok sektörde kullanılmaktadır. Sizde hemen Logo Go 3 muhasebe programınız kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

DETAYLI BİLGİ VE TEKLİF ALMAK ALMAK İÇİN:

Logo Go3 Hakkında daha fazla bilgi almak için arayınız;

444 43 19

logo muhasebe

Logo go3 fiyatlogo go3 programılogo go3 demo, satın alma, destek, eğitim, danışmanlık, logo muhasebe programı

logo yazılım, logo bayi, logo muhasebe programı, logo ön muhasebe programı, erp yazılımı, hurda fiyatları