info@alpbilge.com.tr
444 43 19

BordroPlus 4.55.00.01 Ara Sürümü Yayınlandı

BordroPlus 4.55.00.01 Ara Sürümü Yayınlandı

Değerli İş Ortaklarımız,

BordroPlus ürünü için 4.55.00.01  Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Uyarılar:

Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

4.55.00.01 Ara Sürüm Maddeleri;

 

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-17723

BordroPlus

Bordro
  Kayıtlar - Puantaj Kartları

Sicil Kartı İçinde Agi Muafiyeti İşaretli İse İlave Asgari Geçim İndirimi Hesaplamamalıdır.

Sicil kartında Agi Muafiyeti işaretli ise ilave asgari geçim indirimi hesaplanmaması sağlandı.

2

WINHR-17503

BordroPlus

Bordro
  Kayıtlar - Puantaj Kartları

Teknopark Kapsamında Eksik Gün Çalışan Personele Ayni Yemek Yardımı Verildiğinde Asgari Geçim İndirimi Hatalı Hesaplanıyor.

Teknopark kapsamında eksik gün çalışan personele ayni yemek yardımı verildiğinde asgari geçim indirimi tutarı hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi.

3

WINHR-17216

BordroPlus

Bordro
  Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesinde Fiili Hizmet Zammı Kapsamında Çalışan Personelin Ay İçerisinde Verilen Fazla Mesai İçin Sgk Tavan Matrahı Kontrolü Yapılmıyor.

Aylık Prim Hizmet Belgesinde Fiili hizmete tabi çalışan personel için ay içinde verilen fazla mesai tutarında Sgk tavan matrahı kontrolü yapılması sağlandı.

 

Saygılarımızla,

Logo Yazılım

<