info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Logo Bordro Plus için Yeni Sürüm

Logo Bordro Plus için Yeni Sürüm

Logo Bordro Plus için geliştirdiğimiz 2.59.01.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

Yeni geliştirmeler, güncellemeler ve iyileştirmelerle desteklediğimiz çözümlerimizin işinize daha da fazla katma değer sağlayacağını umuyor, konuyla ilgili tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

  1. Bordro Plus için geliştirilen web uygulaması ile çalışanların web üzerinden bordro zarflarını ve temel bilgilerini görebilmeleri sağlanmıştır. Güncel LEM'e sahip kullanıcılarımız bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilir.
  2. - Erişim Ağacında "Borç / Avans Yönetimi" modülü "İşlemler" menüsü altına "Borç Aktarım" ve "Borç İptal" seçenekleri eklenmiştir. - İcra tipindeki borç kayıtlarında devam eden icra borcu varsa daha öncelikli yeni bir icra borcu eklendiğinde devam eden icra borcunun öncelikli olarak aktarılması sağlanmıştır. - "Borç Aktarım" filtre seçeneklerinden"Mevcut Borç Aktarımı" filtresinde "Değiştirilmeyecek" seçildiğinde "Geri Ödeme tipli kayıt bulunan puantajlarda işlem yapılmayacaktır. Devam etmek istiyor musunuz?" uyarısı verilerek daha önce borç kaydı aktarılmış puantajlara tekrar aktarım yapılmaması sağlanmıştır. - Borç kaydında öncelik sırasının boş olması durumunda borç tanımında belirtilen öncelik sırasının dikkate alınması sağlanmıştır. - Borç tanımı ve borç kaydı öncelik değerlerinin ikisinde de "0" öncelik değeri varsa yani kullanıcı tarafından öncelik değeri atanmadıysa bu kayıtların sonuncu olarak önceliklendirilmesi sağlanmıştır. - Öncelik değeri eşit olan kayıtlarda "Ödeme Başlangıç Tarihi" önce olan borcun aktarılması sağlanmıştır.
  3. Ar-ge kapsamında çalışan personelin aynı ay içinde ara dönemli ar-ge kapsamı dışında çalışması olması durumunda Asgari geçim indirimi tutarının doğru şekilde hesaplanması sağlanmıştır.
  4. Kurumlara Parametre Aktarım işlemi ile aktarılan parametre halihazırda mevcut ise mevcut parametrelere Bitiş Tarihi atanması sağlanmıştır.

Sürümde hangi yenilikler var? (Video)

İzlemek için lütfen konu başlıklarına tıklayın.

Bordro Plus Arayüzü Yenilendi.

Bordro Plus Portal

Borç Ekranları Önceliklendirme İyileştirmeleri

Borç/Avans Bordro Aktarımı

Borç İptali İyileştirmeleri

Saygılarımızla,

Logo Ürün Geliştirme Ekibi

<