info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Ara Sürüm Duyurusu, Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına buradan erişebilirsiniz. 
Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 

 

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Sürümü Genel Uyarıları

Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

 

 

Logo Bordro Plus 4.54.01.00 Sürüm Maddeleri

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-17539

BordroPlus

HR Objects

Puantaj Kartları XML Olarak Dışarı Alınmak İstendiğinde Access Violation Hatası Alınıyor.

Puantaj kartlarının xml aktarımı sırasında Access Violatin hatası alınıyordu, düzeltildi.

2

WINHR-17541

BordroPlus

HR Objects

HRObject -  Sicil Kartı Aktarımında Catastrophic Failure Hatası Alınıyor.

HRObject - Sicil kartı aktarımında Catastrophic Failure hatası alınıyordu, düzeltildi.

3

WINHR-17317

BordroPlus

Bordro
  Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi E-Bildirge Filtresi Sgk Sayfasına Olarak Alındığında Bildirge Sayfasına Yüklenen Sicil Ad Soyadında Türkçe Karakterlerde Sorun Yaşanıyor.

Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi, E-Bildirge: Sgk Sayfasına filtresi ile alındığında Sicil Ad Soyadında Türkçe karakterlerde sorun yaşanıyordu, düzeltildi.

4

WINHR-17555

BordroPlus

Bordro
  Kayıtlar - Puantaj Kartları

Fiili Hizmete Tabi Personellerin Fiili Hizmet Kapsamında Olmayan Günleri İçin 6111 Sayılı Kanundan Doğan İşsizlik Fonunca Karşılanan İşveren Primleri Hatalı Hesaplanmaktadır.

Fiili Hizmete Tabi Personellerin Fiili Hizmet Kapsamında olmayan günleri için 6111 Sayılı Kanundan doğan İşsizlik Fonunca karşılanan işveren primlerinin doğru hesaplanması sağlandı.

 

 

<