info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Logo BordroPlus 4.59.00.00 Sürüm Yayınlandı

Logo BordroPlus 4.59.00.00 Sürüm Yayınlandı

Değerli Bordro Kullanıcıları,

Logo BordroPlus ürünü için 4.59.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Uyarılar: Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

Logo BordroPlus 4.59.00.00 Sürüm Maddeleri;

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-19082

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Tam Ay Çalışan Personeller Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesinde Listelenmiyor.

Tam ay çalışan personeller Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde listelenmiyordu, düzeltildi.

2

WINHR-17832

Bordro Plus

Sicil Yönetimi
 - Tanımlar - Sicil Kartları

Sicil Kartları Browserında Sağ Barda Yer Alan Tabi Oldukları Seçeneğinin Altındaki “Ek Kesinitler” İfadesi “Ek Kesintiler” Olarak Düzeltilmeli.

Sicil Kartları browserında sağ barda yer alan Tabi Oldukları seçeneğinin altındaki “Ek Kesinitler” ifadesi “Ek Kesintiler” olarak düzeltilmiştir.

3

WINHR-16554

Bordro Plus

Help

Bordroplus Ürününde Yardım-Logo ürünler ve Çözümler'e Tıklandında Olmayan Bir Adrese Yönlendiriyor.

Bordroplus Ürününde Yardım-Logo ürünler ve Çözümler'e tıklandında https://www.logo.com.tr/urun/logo-bordro-plus adresine ait sayfanın açılması sağlanmıştır.

4

WINHR-19106

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Fiili Kapsamda Çalışan Personele Fiili Kapsamda Olmayan Bir Ek Ödeme Verildiğinde SGK Tavan Matrahı Aşılıyorsa Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde Ücret Hatalı Geliyor.

Fiili Hizmet kapsamında çalışan personele fiili hizmet kapsamında olmayan bir ek ödeme verilerek SGK tavan matrahı aşıldığında Aylık Prim Hizmet Belgesinde tutarlar hatalı listeleniyordu, düzeltildi.

5

WINHR-15891

Bordro Plus

İzin Yönetimi
 - Tanımlar - İzin Tanımları

İzin Tanımında Bulunan Toplam Üst Sınır Alanına 3 Karakter Veri Girişi Yapılabilmeli.

İzin tanımında bulunan toplam üst sınır alanınına 3 karakter veri girişi yapılabilmesi sağlanmıştır.

6

WINHR-19116

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Ar-geli Personelin Resmi Tatilde Çalışması Olduğunda Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesinde Ücret Kolonunda 0.01 Kuruşluk Fark Oluşuyor.

Ar-geli personelin resmi tatilde çalışması olduğunda Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesinde Ücret kolonunda 0.01 kuruşluk fark oluşuyordu, düzeltildi.

7

WINHR-17843

Bordro Plus

Bordro
 - Kayıtlar - Dönem Bilgileri

Puantaj Kartına Borç Aktarımı İle Gelen Borç Ödeme Bilgileri Dönem Üzerinde Güncelleme İşlemi Yapıldıktan Sonra Değişmektedir.

Puantaj kartına borç aktarımı ile gelen borç ödeme bilgilerinin dönem üzerinde güncelleme yada izin aktarımı işlemi yapıldıktan sonra değişmemesi için Dönem güncelleme ve İzin Aktarımı işlemlerine "Ödem Sınırı Hesabında Borç Kesintilerini Dahil Et" filtresi eklenerek filtrenin ön değer olarak "Hayır" gelmesi sağlanmıştır.

8

WINHR-14072

Bordro Plus

Bordro
 - Kayıtlar - Puantaj Kartları

Aynı Ay İçerisinde Birden Fazla İcra Tipindeki Borç Kaydı Olması Durumunda Önceliklendirilebilmeli ve İlk Borç Kesintisi Bitmeden Diğer Başlamamalıdır.

Aynı ay içerisinde birden fazla icra tipindeki borç kaydı olması durumunda borç kaydının önceliklendirilebilmesi ve ilk borç bitmeden diğerinin başlamaması için ; Borç Aktarımı, Puantaj Ön Değerleri ve Puantaj Kartı Üret ekranlarına "Ödeme Üst Sınırı Hesaplanırken Borç Kesintilerini Dahil Et" filtresi eklenerek filtrenin ön değer "Hayır" gelmesi sağlandı.

9

WINHR-17685

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesinde Personelin Aynı Ay İçinde Birden Fazla Puantajı Olması Durumunda Son Puantajı Dikkate Alarak Veri Geliyor.

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesinde personelin aynı ay içinde birden fazla puantajı olması durumunda son puantajı dikkate alarak veri geliyordu, düzeltildi.

10

WINHR-18496

Bordro Plus

Bordro
 - Kayıtlar - Puantaj Kartları

İcra Tipindeki Borç Kaydı Puantaja Borçlandırma Olarak Aktarıldığında Toplam Kazanç Artmamalıdır.

İcra tipindek borç kaydı puantaja borçlandırma olarak aktarıldığında toplam kazanın artmaması sağlandı.

11

WINHR-19104

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Fiili Kapsamda Çalışan Personele Fazla Mesai Verildiğinde Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde Fazla Mesai Ücret Tutarına Yansımıyor.

Fiili kapsamda çalışan personele fazla mesai verildiğinde Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde fazla mesai ücret tutarına yansımıyordu, düzeltildi.


Saygılarımızla

<