info@alpbilge.com.tr
444 43 19

BordroPlus 4.57.03.00 Ara Sürüm Duyurusu

BordroPlus 4.57.03.00 Ara Sürüm Duyurusu

Değerli Bordro Plus Kullanıcıları,

BordroPlus ürünü için 4.57.03.00 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitesinden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Uyarılar: Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

BordroPlus 4.57.03.00 Ara Sürüm Maddeleri;

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-18712

Bordro Plus

Bordro

TigerHR Organizasyon Entegrasyonu Olduğu Durumda İşletmelerde Ortak Organizasyonel Birim Tanımlanırsa Bu Bilgiye Sahip Sicillerde Excel Aktarım ve Dönem Güncelleme İşleminde Sorun Oluşuyor.

TigerHR Organizasyon entegrasyonu olduğu durumda işletmelerde ortak organizasyonel birim tanımlanırsa bu bilgiye sahip sicillerde excel aktarım ve dönem güncelleme işleminde sorun oluşuyordu, düzeltildi.

2

WINHR-18507

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Bordro Parametresinde Günlük Brüt Ücret Hesaplama Şekli: Ayın Gün Sayısı Üzerinden Seçilmiş İse Ar-ge'li Sicile 30 Günlük Puantaj Yapıldığında İndirim Kanunu Boş Bir Sayfada Ve Tutarı 0,001 Kuruş Olarak Basılıyor.

Bordro parametresinde Günlük Brüt Ücret Hesaplama Şekli: Ayın Gün Sayısı üzerinden seçilmiş ise Ar-ge'li Sicile 30 günlük puantaj yapıldığında indirim kanunu boş bir sayfada ve tutarı 0,001 kuruş olarak geliyordu, düzeltildi.

3

WINHR-18340

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Ar-ge Kapsamında Çalışan Personeller İçin Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde Sgk Tavan Kontrolü Yapılmıyor.

Ar-ge kapsamında çalışan personeller için Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde Sgk tavan kontrolü yapılmıyordu, düzeltildi.

4

WINHR-18311

Bordro Plus

Bordro
 - Sosyal Sigorta Bildirgeleri - Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Ar-ge'ye Tabi ve SGK Devri: Evet Olan Sosyal Yardım Alan Personel İçin Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Alındığında Ücret ve PEK Tutarları Hatalı Listeleniyor.

Ar-ge'ye Tabi ve SGK Devri: Evet olan sosyal yardım alan personel için Aylık Prim ve Hizmet Belgesi alındığında Ücret ve PEK tutarları hatalı listeleniyordu, düzeltildi.


Saygılarımızla,

Logo Yazılım

<