info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Duyurusu Yayımlanmıştır. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta'dır.
Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli oldğunu düşündüğünüz işlermleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 

 

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Genel Uyarıları

Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır.
Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır.
Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

 

 

Logo Bordro Plus 4.53.01.01 Ara Sürüm Maddeleri

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-16372

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar - Puantaj Kartları

Asgari Ücret Alan Personellerin Vergi Dilimi Değişikliğinde Net Ücretinin Azalmaması İçin (İlave Asgari Geçim indirimi Uygulaması) Puantaj Öndeğeri Kullanmadan Program Tarafında Otomatik Olarak Hesaplama Yapılması Sağlanmalı.

Asgari ücret alan personellerin vergi dilimi değişikliğinde net ücretinin azalmaması için ilave asgari geçim indirimi uygulamasının otomatik hesaplanması sağlandı. Bu kapsamda Ayarlar/Parametreler/Kanun Parametreleri - Diğer tabına "İlave Agi Başlangıç Yıl/Ay" alanları eklenerek ; BordoPlusMnt üzerinden çalışama alanı bazında yapılacak güncelleme ile İlave Agi Başlangıç Yıl bilgisinin 2018, Ay bilgisinin ise 9 olarak gelmesi sağlandı.

2

WINHR-17422

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar - Puantaj Kartları

Ar-ge Kasamında Çalışan Net Ücret Alan ve Önceki Aylardan Kullanılan Sgk Matrahı Olan Personellere Ait Puantajlarda Ar-ge Kapsamında Eksik Çalışma Var ise Net İstihkak Hatalı Hesaplanıyor.

Ar-ge kasamında çalışan net ücret alan ve önceki aylardan kullanılan Sgk matrahı olan personellere ait puantajlarda Ar-ge kapsamında eksik çalışma var ise net istihkak hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi.

 

..::: SAYGILARIMIZLA :::..

alp bilge yazılım

<