Perakende Çözümleri - Logo Diva

Perakende Çözümleri - Logo Diva

Logo Perakende sektörüne yönelik satış programı, mağazalardaki satış işlemlerini kolaylaştıracak uygulamaları içerir; satış, ürün iade ve değişim süreçlerinin etkin biçimde yönetilmesini sağlar.

Logo Diva Pos, Diva Shop, Diva Service ve Diva Channel ürünleri çözümler sunmaktadır.

Detaylı bilgi için tanıtımı okuyabilir yada telefon numaramızdan bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz: 444 43 19

LOGO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ

Logo perakende sektörüne yönelik verimlilik artışı ve çeviklik sağlayan çözümler geliştirmekte ve sektörün artan ihtiyaçlarını yakından takip ederek sunduğu çözümlerin kapsamını sürekli genişletmektedir. Sektöre özel olarak geliştirilen satış, kanal yönetimi ve servis çözümleri ile satış ve satış sonrası süreçlerin etkin yönetimini sağlıyor.

Logo Perakende Çözümleri’nin global standartlarda gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımların yapılmasına gerek kalmıyor. Bilgiler müşteri özelinde ayrılan bir bulutta güvenle kaydediliyor, korunuyor ve yedekleniyor. Bu sayede ilk yatırım maliyetinden kurtulunarak operasyonel verimlilik artırılıyor ve her zaman en güncel sürüm kullanılıyor.

Ortak müşteri veri tabanı sistemi ile tüm satış noktalarından alışveriş yapmış olan müşterilerin bilgileri, aldıkları ürünler, istek ve talepler tek bir platform üzerinden izleniyor. Müşteri bilgileri ve alışveriş alışkanlıklarına göre müşteriler gruplanıyor, gelecek dönemler için kampanyalar planlanıyor, sadakat çalışmaları yapılıyor ve popüler sadakat programı uygulamaları ile entegre olarak yönetiliyor.

logo diva pos

Logo Perakende Çözümleri’nin sunduğu etkin stok yönetimi sayesinde güncel stok bilgilerine her an ulaşılıyor, mağazalar arasında yetkilendirme yapılarak diğer mağazalardaki stokların gözlemlenmesini sağlanıyor ve müşterilere doğru yönlendirmeler yapılıyor. Stok transfer özelliği ile mağazalar arasında stok transferi yapılarak takibi yürütülüyor. Geçmişe yönelik tüm stok hareketlerinin incelenebilmesini sağlayan yapısı sayesinde satın alma süreçleri planlanıyor ve maliyet takibi yapılıyor.

Güncel ödeme, tahsilat sistemleri ve ilgili mevzuatlar kapsamında değişen yapıya uygun olarak geliştirilen Logo Perakende Çözümleri, bu sistemler ile entegrasyon sağlıyor ve tam uyumlu olarak çalışıyor. Aynı zamanda sunduğu Logo e-Arşiv ve e-Fatura entegrasyonları sayesinde e-Mevzuatlara tam uyum sağlıyor.

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış mağazacılık çözümü olan Logo Diva Pos, mağazalardaki satış işlemlerini kolaylaştıracak pek çok özelliğinin yanı sıra artan müşteri taleplerine kolayca uyum sağlanmasını, gerçek zamanlı kampanya yönetimi ile kampanyaların başarıya ulaşacak şekilde planlanmasını, sonuçlarının izlenebilmesini ve kampanya kurguları içerisindeki satış, ürün iade ve değişim süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesini sağlıyor. Logo Diva POS, bulut çözümü olarak sunulduğu gibi aynı zamanda sistem işletimini kendisi gerçekleştirmek isteyen firmalar için On-Premise olarak da sunuluyor.

Satış sonrası servis süreçleri için tasarlanmış bulut çözümü Logo Diva Service tüm servislerin merkezle olan haberleşmesini; arıza bildirimi, garanti takibi, ücretlendirme süreçlerinin yönetimini; aksesuar ve yedek parça satış işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış mağazacılık çözümü olan Logo Diva shop tüm stok, satın alma, satış, nakit akışı, kasa ve banka işlemlerinin takibi ve yönetimi ile iş süreçlerinin düşük maliyetlerle hızla optimize edilmesini sağlıyor.

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış satış kanal yönetimi çözümü olan Diva CHANNEL, tüm perakende satış kanal yönetimi süreçlerinin etkin yönetimini ve otomasyonunu sağlıyor. Aynı zamanda barındırdığı omnichannel (çok yönlü kanal) stratejisine uygun yapıtaşları ile müşterilere tüm noktalarda aynı alışveriş deneyimini sunuyor.

Logo Diva Pos

Logo Diva Pos; Perakende sektörü için hazırlanmış olan kasa çözümü logo Diva Pos, kaşa işlerimlerinin hızlı ve kolay şekilde takip edilmesi sağlıyor.

Logo Diva Shop

Logo Diva Shop tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmelerinde, kasa işlemlerinden stok, satın alma ve ön muhasebeye kadar pek çok farklı ön ofis ve arka ofis sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde, bulut üzerinde yönetmeyi sağlıyor.

Logo Diva Service

Bulut tabanlı çalışan Logo Diva Service, perakende şirketlerinin tamirden yedek parça teminine kadar bütün satış sonrası servis süreçlerini en çevik ve verimli şekilde yönetmesini sağlıyor. 

Logo Diva Channel

Logo Diva Channel, kanal yönetimi yapan perakende şirketlerinde, merkez ile şubeler arasında kasa işlemlerini senkronize edip tüm mağazacılık süreçlerinin hızlı ve kolaylıkla takip edilmesini ve yönetilmesini sağlıyor