Logo Flow - İş Akış Yönetimi Programı

Logo Flow - İş Akış Yönetimi Programı

Logo Flow, İş akışınızı ve ihtiyaç duyulan formları, kodlama yapmadan, sürükle / bırak yöntemiyle tasarlayarak etkin zaman yönetimi sağlayabilirsiniz. Zaman ve maliyetinizi takip ederken, iş süreçlerinizi hızlıca tasarlayın ve verimliliğinizi artırın! Geliştirilmiş raporlar, güvenli saklama ortamı, esneklik, mobil uyumluluğu, anlık bilgilendirme ve daha birçok özelliği ile iş akış yönetiminizi sağlayabilirsiniz.

Logo Flow Broşürünü İncelemek İçin Tıklayın

İş Akış Yönetim Programı Satış, Destek & Eğitim

Daha fazla bilgi almak ve danışmanlık için bizi arayanız: 444 43 19

Logo Flow İş Akış Yönetimi

Zaman ve maliyetinizi takip ederken, iş süreçlerinizi hızlıca tasarlayın ve verimliliğinizi artırın! Geliştirilmiş raporlar, güvenli saklama ortamı, esneklik, mobil uyumluluğu, anlık bilgilendirme ve daha birçok özelliği ile iş akış yönetiminizi sağlayabilirsiniz.

İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın
İşletmenizi Güvenle Yönetin!

Logo çözümleriyle entegre Logo Flow ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyın, kağıt israfını azaltırken, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayarak işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetin.

İş Akışlarınızı Anlık Olarak Kontrol Edin, İşletmenizi Güvenle Yönetin!

Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım ile Zamanınızı Yönetin!

İş akışlarınızı ve ihtiyaç duyulan formları, kodlama yapmadan, sürükle / bırak yöntemiyle tasarlayarak etkin zaman yönetimi sağlayabilirsiniz.

İşinizi Sistematik Hale Getirerek İşletmenizi ve İnsan Kaynağınızı Doğru Yönetin!

İş akış yönetimi çözümü Logo Flow ile atanmış işleri görüntüleyerek, mevcut işler arasında arama yapabilir ve otomatik olarak  görev başlatabilirsiniz. İş akış yönetimi için ihtiyaç duyulan bağımsız organizasyon grubu ve hiyerarşi tanımlamaları, yetki devirleri ve vekalet atamaları yaparak insan kaynağınızı doğru yönetebilir, KPI verimliliğini artırabilirsiniz.

İş Akışınızı Anlık Olarak Kontrol Edin!

Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile  değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uyumlu arayüz sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak işinizi yönetebilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz. Elektronik ortamda işlerinizi yöneterek, işletmenize maliyet avantajı ve esneklik kazandırın.

İşlerinizi Elektronik Ortama Taşıyın
Kağıt İsrafını Azaltın!

Logo Flow sayesinde işlerinizi dijital ortama aktardığınızda, işletmenizin kağıt israfını azaltarak çevrenin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Logo Entegre Süreç Tasarım Desteği ile, İşletmenizi Güvenle Yönetin!

Kağıt üzerinde yönettiğiniz işlerin kaybolma riski ve güvenlik açığı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilir, işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetebilirsiniz.

E-flowda Süreçler

Satın Alma Süreçleri

Fatura Onay Süreçleri

Masraf Süreçleri

Avans Süreçleri

İzin Süreçleri

Satış Takip Süreçleri

Döküman Yönetimi

E-flow Bpm ile Entegre Çalışma

Yetkilendirme

Versiyonlama

Paylaşma

Etiketleme,Not Ekleme

Logo Flow

İş Akışı ve Süreç Yönetimi Programı

444 43 19

logo yazılım destek