Logo Tiger HR

Logo Tiger HR

Logo Tiger Hr, İnternet/intranet üzerinden işlerinizin eş zamanlı olarak sisteme girilmesi ile zaman tasarrufu sağlar. logo yazılım destek, satın alma ve daha fazla bilgi için sayfamıza göz atabilrsiniz.. Logo Tiger Hr Destek, Danışmanlık, Satış ve Eğitim Hizmetleri Sunmaktayız.

Logo Tiger HR Programı

Daha fazla bilgi ve size özel fiyat teklifi almak için ;

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 Destek Hattı: 0216 375 03 68

Aktif Yönetim, İnteraktif Çözüm: Logo Tiger HR

Logo Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile tüm İK süreçlerinizin verimini arttırır!

Aktif Yönetim, İnteraktif Çözüm Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile Tiger HR, İK süreçlerinize hız katarken, verimliliğinizi arttırır ve rekabet üstünlüğü sağlar.

İhtiyacınız Olan Bilgilere Her Platformdan Erişin

Tiger HR’ın web tabanlı yapısı, tüm süreçlerinizi online platformlar üzerinden takip edebilmenize imkan sağlıyor. Her ortamdan veri girişi yapabilmeye ve mevcut bilgilere ulaşabilmeye olanak sağlayan bu yapı sayesinde insan kaynakları süreçleri kolaylaşmış ve hızlanmış oluyor.

Geniş Modüler Yapı ve Zengin Fonksiyon Seçeneği ile Süreçlerinizi Etkin Yönetin. 

Hızlı, pratik ve kullanıcı dostu Tiger HR’ın iş fonksiyonlarını, organizasyonunuz için gerekli olan modülleri kendiniz seçerek düzenleyebilirsiniz. Tüm modüller entegre bir yapıda olduğu için dilediğiniz zaman istediğiniz modülü alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çalışanların Tüm Bilgilerini Tek Ekran Üzerinde İzleyin

Çalışanların bilgilerini tek bir ekran üzerinden kolayca takip etmenize olanak sağlayan Tiger HR’ın ana paketi kapsamındaki Özlük Yönetimi Modülü ile:

• İstenilen her kritere göre detaylı arama yapabilir,

• “Teke İndirgeme” algoritması sayesinde fazla sicil kartı karmaşasını önleyebilir,

• Güçlü raporlama yapısı ile istediğiniz raporu alabilir,

• Bordro Plus ile belirli noktalarda entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye Tanıtım Broüşürümüzden İnceleyebilirsiniz.

Daha Hızlı ve Verimli İK Süreçleri

Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile Tiger HR, İK süreçlerinize hız katarken, verimliliğinizi arttırır ve rekabet üstünlüğü sağlar.

Web Tabanlı

İnternet/intranet üzerinden işlerinizin eş zamanlı olarak sisteme girilmesi ile zaman tasarrufu sağlar.

Sade ve Pratik Arayüz

Hızlı kullanım imkanı sağlayan kullanıcı dostu arayüzü ile etkin zaman yönetimi sağlar.

Online İş Başvuru Platformu

Yenibiris.com ve Linkedin.com  ile entegre yapısı sayesinde şirketinize özel portala üye olmuş adayların en güncel profillerini Tiger HR üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Portal üzerinde online ilan yayınlayabilir ve başvuru alabilirsiniz.

Modüler Yapı

Tiger HR'nin modüler yapısı sayesinde, işletmeniz için sadece gerekli olan modülleri kullanabilir, sonradan ekleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz sistemin oluşturulmasında esneklik kazanabilirsiniz.

Uçtan Uca Yönetim

Tiger HR ile Özlük, İşe Alım, Eğitim, İşçi Sağlığı, İzin, Performans Değerlendirme, Anket ve Organizasyon Yönetimi süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. İşe Alım ve Çalışan Portalleri sayesinde adaylarınız ve mevcut çalışanlarınız ile iletişiminizi ve etkileşiminizi artırabilirsiniz.

LOGO TİGER HR DETAYLI BİLGİ

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

444 43 19

Logo Tiger Hr, Tiger Hr İnsan Kaynakları Yönetimi, Tiger Hr Satış, Tiger Hr Destek, Tiger Hr Eğitim