Logo E-Mutabakat

Logo E-Mutabakat

Mutabakatlarınızı Elektronik Olarak Yapın, Zaman Kazanırken Geri Dönüş Oranınızı Artırın. Ürünler ve Dijital Dönüşüm Süreci Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun! Logo e-mutabakat binlerce cari kartlarınıza online ortamda cari bakiye, cari ekstre, form ba Form bs ve ihitar mektubu gönderebilmektedir. Giden mektupta bulunan Kabul ve Ret seçenekleri ile mutabakat kolaylığı sağlamaktadır. daha fazla bilgi için alp sayfamıza göz atabilrsiniz..

Çalıştığınız firmalarla yaptığınız mutabakatlarda posta, telefon ya da faks kullanmak yerine Logo e-Mutabakat sistemi üzerinden kolayca e-posta, SMS ya da faks gönderin, cevapları dijital olarak rahatça toplarken yüksek oranda geri dönüşler alın.

Logo e-Mutabakat Kullanıp, İşlerinizi Hızlandırın!

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Çalıştığınız firmalarla yaptığınız mutabakatlarda posta, telefon ya da faks kullanmak yerine e-Mutabakat sistemi üzerinden kolayca e-posta, SMS ya da faks gönderin, cevapları dijital olarak rahatça toplarken yüksek oranda geri dönüşler alın. Logo e-Mutabakat'ta verilerinizin yönetimi ve kontrolü için tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Verilerinizi şifreleyerek altyapısını güncel tutan Logo e-Mutabakat sadece sizin yetki vereceğiniz kademelere ve ip adreslerine göre işlem yapılmasını sağlar.

ELEKTRONİK BA/BS

Tedarikçi ve müşterilerinizle ilgili bakiyelerin belirtmiş olduğunuz ay içerisinde BA ve BS mutabakatını e-Mail üzerinden yapabilmektesiniz. İlgili cari hesaplarınızın e-Mail adresleri dolu olduğu takdirde karşı tarafa onay/red ve bakiyeniz gitmektedir. Gönderilen yanıta göre tek bir ekranda tüm süreçlerinizi izleyebilirsiniz.

HIZ VE ANLIK KONTROL

Logo e-Mutabakat uygulaması, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Logo e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Logo e-Mutabakat uygulaması, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulur.

CARİ BAKİYE

Müşterilerinizle yaptığınız ticaret sonucu oluşan borç bakiyelerini belirtmiş olduğunuz tarih aralığındaki güncel bakiyesini dilediğiniz döviz cinsi üzerinden elektronik e-posta olarak göndermeniz mümkündür.Tanımlı olan e-posta adresini müşterinize girdikten sonra e-mail otomatik olarak sisteminiz tarafından gönderilecektir.

İŞLEM KOLAYLIĞI

Logo e-Mutabakat uygulaması, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

Logo E-Mutabakat Takibi

Logo Tıger 3 E-Mutabakat sisteminde gönderilen mutabakatlarınızı takip edebilir yada gelmeyen cevaplar için belirlediğiniz zaman aralıkları ile hatırlatma maili gönderebilirsiniz.

Logo E-Mutabakat ile Zamandan Tasarruf

Logo E-Mutabakat ile Zamandan tasarruf edebilirsiniz web üzerinden online ve hızlı olarak firmalarınız mutabakat sağlaya bilirsiniz.

Logo E-Mutabat Kullanımı

Logo E-Mutabakat ile iş süreçlerinize kolaylık ve zaman kazandıran ekran arayüzene sahiptir.

Logo E-Mutabakat Destek

Logo E-Mutabakat Kurulum

Logo E-Mutabakat Bayi

Logo E-Mutabakat Go3

Logo E-Mutabakat Tiger 3

Logo E-Mutabakat Telefon

Logo E-Mutabat DETAYLI BİLGİ

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo yazılım destek