Logo E-Defter

Logo E-Defter

logo e defter fiyat ve satinalma, logo e-defter nedir ? gelir idaresi başkanlığının 24.02.2011 tarihinde yayınlandığı, elektronik defter genel tebliğinde de logo e-defter "vergi usul kanuna ve türk ticaret kanuna göre hazırlanmaktadır. logo yazılım destek ve daha fazla bilgi için alp sayfamıza göz atabilrsiniz..

Logo E-Defter

Gelir idaresi Başkanlığının 24.02.2011 tarihinde yayınlandığı, Elektronik Defter Genel tebliğinde de Logo E-Defter"Vergi usul kanuna ve Türk Ticaret kanuna göre hazırlanmaktadır.

Logo E-Defter, Zamandan tasarruf sağlar ve elektronik ortamda saklanarak 10 Yıl gibi bir sürede istenildiği zaman ulaşılabilir.

Logo e-Defter uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir.

Güvenilir Çözüm

Logo e-Defter çözümü, değişen mevzuata göre güncellenen ve GİB standartlarıyla uyumlu yapısıyla işlemlerinizi yasalarla uyumlu ve güvenli bir şekilde yürütmenizi sağlar.

ERP Çözümleriyle Entegrasyon

Logo e-Defter uygulaması, sadece Logo Tıger 3 ERP çözümlerini kullanan firmaların değil, Logo kullanıcısı olmayan firmaların ihtiyaçlarına da çözüm sunar.

Azalan Maliyetler

Logo e-Defter uygulamasıyla baskı, kağıt, arşivleme ve kartuş masraflarından tasarruf elde ederken işgücü, zaman ve onay maliyetleri gibi operasyonel maliyetlerden de  tasarruf sağlayabilirsiniz.

Logo E- Defter Destek
Logo E Defter Merkez
Logo E Defter Fiyatı
Logo E Defter Sorunu
Logo E Defter Gönderimi

Logo E-defter İletişim

444 43 19
Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo yazılım destek