Logo E-Arşiv Fatura

Logo E-Arşiv Fatura

e-Arşiv ile tüm faturalarınızı elektronik ortamda hızlıca oluşturmanın ve kolayca saklamanın rahatlığını yaşayın. İş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemede tasarruf sağlayın. Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar.

1 Ocak 2020 itibariyle e-fatura kullanan tüm mükellefler e-arşiv faturaya geçmek zorundadır.

Daha fazla bilgi ve teklif almak için ;

Müşteri Temsilcisi : 444 43 19 yada 0216 375 03 68

Mevzuata uyumluluk

e-Arşiv uygulamasıyla faturalar, 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenleniyor ve ikinci nüshalar da elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebiliyor.

Yasal zorunluluk

İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükelleflerin yasa gereği e-Arşiv uygulamasına geçmesi gerekiyor.

Daha yüksek hız, daha düşük maliyet

e-Arşiv uygulamasından yararlanan işletmeler iş süreçlerinde hız ve verimlilik artışı elde ediyor. Ayrıca kağıt faturaların basımı, hazırlanması, dağıtımı ve arşivlenmesi gibi işlemlerden kaynaklanan maliyetler de ortadan kalkıyor.

Logo e-Arşiv Fatura

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Arşiv uygulaması ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayın.

KİMLER KULLANABİLİR?

İş süreçlerini hızlandırarak kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen tüm firmalar.

YASAL ZORUNLULUKLAR

1 Ocak 2020 itibariyle e-fatura kullanan tüm mükellefler e-arşiv faturaya geçmek zorundadır.İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler e-Arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.

KUSURSUZ DESTEK

e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Arşiv uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

AVANTAJLARI

• Kolay ve hızlı entegrasyon

• Yüksek hızda fatura işleme ve gönderme

• Kağıt tasarrufu, doğaya dost uygulama

• Fiziksel arşivleme maliyetlerinin ortadan kaldırılması

• Geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinin kolaylaşması

• Gelen/Giden fatura kaybının önlenmesi


Logo e-Arşiv fatura

Detaylı bilgi almak, danışmanlık, eğitim ve başvuru için bize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telefon: 444 43 19

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo yazılım destek