logo Go 3

logo Go 3

logo go 3 fiyat satınalma ve detaylı bilgi, logo go 3 Hızlı Adaptasyon İmkanı Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar. logo yazılım destek daha fazla bilgi için sayfamıza göz atabilrsiniz..

Logo GO 3 Muhasebe Programı

Yeni nesil teknolojiler kullanılarak geliştirilen logo go 3 muhasebe programı  kullanıcıların geri bildirimleri ile sürekli arayüzleri güncellenen logo go 3 muhasebe programı, iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi yönetmenizi ve işletmenizin verimliliğini arttırmak için siz değerli logo kullanıcılarımızın en iyi hizmet verebilmek için süekli güncellenmektedir. Yeni arayüzü sayesinde kullanımı son derece kolaylaştırılmış logo go 3 programı rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app teknolojisi ile kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.


Logo Go 3 Stok, Satış, Muhasebe Operasyonlarında Yeni Bir Deneyim

Logo Go 3 KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçlerini tek noktadan yönetmesini sağlıyor. Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği Logo GO 3 tam kapsamlı bir çözüm olan go 3, kullanıcı yorumlarına göre yenilenen arayüzüyle artık dahada kolay ve verimli uygulamalar sunuyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru teknolojileri gibi özelliklerle zenginleştirilen  Logo Go 3, estetik tasarımı ve entegrasyona uygun yapısıyla iş süreçlerinizde benzersiz bir deneyim sunuyor.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

Logo Go 3 Muhasebe Programı, Küçük ve orta ölçekli işletmelerin süreçlerini etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve rekabet avantajı sağlamaları için muhasebe çözümlerinden fazlası gerekiyor. GO 3 tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetmeyi sağlayarak KOBİ’lere destek oluyor. GO 3, kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen arayüzü ile istenen tüm bilgilere kolayca ulaşmayı sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor. İhtiyaca göre ek özelliklerle desteklenebilen ve tüm mobil cihazlar üzerinden de kullanılabilen GO 3, işletmenizi her an, her yerden yönetebilmenizi sağlıyor. Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, iş süreçlerinizde daha etkili kontrol ve daha üstün verimlilik sunan GO 3 KOBİ çözümü ile rekabette her zaman bir adım öndesiniz!

logo go 3 muhasebe programı alp bilge yazılım

Logo Go 3 İle KOBİ’ler için tam kapsamlı çözüm

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan GO 3, bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonları içeriyor. GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm süreçler tek noktadan, tutarlı bir şekilde kontrol edilebiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor. GO 3, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış birçok standart fonksiyonun yanı sıra, işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz app ve widget’larla da zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun GO 3 paketini oluşturabiliyor.

Finansal verilerinizi doğru yorumlayın

Logo GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini hızlıca gerçekleştirerek tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. GO 3, esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebiliyor. Banka kredi takip özelliği ile bankalardan alınan ticari krediler etkin bir şekilde izlenebiliyor; kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumu güncel olarak görüntülenebiliyor, böylece geri ödemeler planlanarak nakit akışı verimli bir şekilde yönetilebiliyor.

Logo Go 3 İle Siparişten teslimata kadar tüm süreçlerde etkin yönetim

Tüm satış ve satın alma süreçleri GO 3 ile çok daha kolay yönetilebiliyor. Siparişler sisteme girildikten sonra, irsaliye ve fatura döngüsü hızlıca tamamlanıyor ve sonrasında da siparişlerin durumunu anlık olarak izlenebiliyor. Alınan sipariş miktarı stok miktarından fazla ise satın alma siparişi otomatik oluşturuluyor. Böylece tüm sipariş süreci üzerinde etkin bir kontrol sağlanıyor. Satış koşulları, her satış belgesi (sipariş, irsaliye ve fatura) için ayrı ayrı tanımlanabiliyor. Belgelerde birden çok para birimi kullanabilirken, bu para birimleri için de farklı koşullar belirlenip sisteme girilebiliyor. GO 3 ile ambar bazında da fiyat tanımlanabiliyor, oluşturulan fiyat listeleri toplu bir şekilde güncellenebiliyor. Satıcı bazında satış hedefleri belirlenip satış performans ölçümü yapılabiliyor. GO 3 ile sadece sipariş ve satış değil, tüm satın alma süreçleri de kolaylıkla yönetilebiliyor. Sipariş aşamasından malın teslim alınması ve fatura girişine kadar tüm aşamalar hızlı bir şekilde planlanıp fiyat, indirim ve ödeme koşullarının geçerlilik süreleri ve ilgili maliyetler yakından takip edilebiliyor.

Logo Go İle Stok operasyonları denetim altında

KOBİ’ler Logo GO 3 ile stok durumunu anlık izleyerek stok seviyelerini rahatlıkla kontrol altına alabiliyor. Stok maliyetleri ise çok daha net ve şeffaf bir şekilde takip edilebiliyor. Logo GO 3 ayrıca stok kartlarını en ince detayına kadar görüntüleme, fotoğraf ekleme, birden fazla birim tanımlama imkânı sunuyor. Ürünlere sınırsız sayıda barkodun yanı sıra seri ve lot numarası da eklenebiliyor. Maliyetlendirme yöntemi sistem üzerinde seçilerek malzeme bazlı maliyet takibi yapılabiliyor.

Logo Go İle Güncel yasal mevzuata tam uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan GO 3’ün güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Standart hesap planı otomatik oluşturulurken, hiyerarşik yapıdaki ana hesap ve alt hesaplar gibi hesaplar ihtiyaç duyulan şekilde tanımlanabiliyor. Diğer modüllerle tam entegre çalışan Muhasebe Modülü üzerindeki entegrasyon özelliği sayesinde, belge tipine göre hazırlanmış kayıt şablonları ile muhasebeleştirilen belgeler ve fişler otomatik olarak oluşturuluyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor; e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Logo Go 3 İle Hızlı ve esnek raporlama

GO 3 içinde yer alan interaktif raporlama aracı sayesinde, tasarlanmış raporlar kaydedilerek tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bunun yanında raporlar tabloya alınabiliyor, gruplanabiliyor, ara toplamlar alınarak istenen hesaplamalar yapılabiliyor. GO 3 hızlı ve esnek yapısıyla tüm raporları kolayca oluşturabiliyor, böylece raporlama süreçlerinde verimlilik artışı sağlanıyor.

logo go 3 muhasebe programı alp bilge yazılım

Logo Go 3 İle Üstün Teknoloji

Logo Go 3 KOBİ’lerin tüm operasyonlarını kolayca ve sorunsuzca yönetmelerini sağlarken, şirketlere ya da sektörlere özgü farklılıklardan kaynaklanan gereksinimleri de esnek yapısıyla karşılıyor. GO 3 kullanan işletmeler, ihtiyaçlarına en uygun eklentilerden de yararlanarak kendileri için ideal paketi oluşturabiliyor.

Bir bütün olarak Logo Çözüm Ailesi

Logo e-Çözümler, Logo Mind Insight İş Analitiği, Logo CRM ve Logo İnsan Kaynakları portföyü gibi çözümlerle entegre olarak çalışabilen GO 3, bu entegrasyonlar sayesinde KOBİ’lerin iş verimliliğini daha da artırıyor. Logo çözümlerinin yanı sıra Logo Çözüm Ortaklarının işletmelere ve sektöre özel geliştirdiği hızlı ve ekonomik uygulamalar da sisteme entegre edilerek fonksiyonlar daha da zenginleştirilebiliyor.

logo go 3 muhasebe programı satın al alp bilge yazılım

App-in-app teknolojisi ile iş uygulamanızı zenginleştirin

Logo GO 3 kullanan işletmelerin tüm beklentilerini karşılamak için sunulan widget ve app’ler, Logo’nun “geliştirilebilir ürünler” anlayışını desteklemeye devam ediyor. GO 3 çözümünün yeni arayüzünde bu widget ve app’lerin kullanımını daha da kolaylaştıracak tasarım özellikleri de sunuluyor. İhtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda Logo ve iş ortakları tarafından geliştirilerek ürün içinde hazır gelen widget’lar veya satın alınan app’ler masaüstüne kolayca eklenip tek tuşla ulaşılabilir hale getiriliyor.

Sanal klavye desteği

Logo GO 3’ün sanal klavye özelliğiyle, tüm işlemler dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarlardan da kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Arayüz tasarımlarında belirleyici unsur, kullanıcı deneyimidir. Teknoloji ile kullanıcının buluşma noktası olan arayüzler ne kadar konforlu olursa, kullanıcı deneyimi de o kadar iyileşecek, kullanılan çözümlerin benimsenme oranı artacaktır. GO 3 için geliştirilen yeni arayüzlerin temelinde işte bu gerçek yatıyor. 

İlk adımda yanınızda

Logo GO 3 çözümünü kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren Logo yanınızda! İlk kurulumla birlikte, hangi özelliğe nereden erişebileceğinizi, hangi fonksiyonları ne şekilde kullanabileceğinizi anlatan bir video ile size hoş geldiniz diyoruz. Anlaşılır, sade ve etkili olacak şekilde tasarlanan bu video-rehberler sadece çözümler için değil, app ve benzeri eklentiler için de hizmetinize sunuluyor.

Görselliği zenginleştirilmiş tasarım

Logo GO 3 çözümünün yeni arayüzünde arka plan renkleri, sayfa kontrastı, ikon renkleri ve boyutları yeniden düzenlenerek görsel açıdan daha estetik ve okunması kolay bir tasarım uygulandı. Arka plan istendiği anda kolayca değiştirilebilirken, yazı rengi de seçilen plana göre otomatik olarak değişiyor. Böylece her zeminde en uygun görsel konfor sunuluyor. Ayrıca, farklı şirketler ya da farklı finansal dönemler için farklı arka plan özelleştirmesi yapılarak kullanıcının görsel hafızasıyla desteklenen bir kolaylık sağlanıyor.

Masaüstünüz tam istediğiniz gibi

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen GO 3’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. GO 3’ün bir önceki sürümünde ekran ortasında yer alan “Yeni Masaüstü Ekleme” özelliği artık sol çubuğa taşındı. Böylece ana ekran sadece sık kullanılan fonksiyonlara ayrılabiliyor; istendiği anda bu fonksiyonlara yenileri kolayca eklenebiliyor. Masaüstüne alınan fonksiyonlar, sürükle-bırak yöntemiyle klasör mantığında gruplanabiliyor; bu sayede birbiriyle ilişkili fonksiyonlar bir arada tutularak masaüstünün daha düzenli olması sağlanıyor. Kullanım kolaylığı, zaman tasarrufu ve verimlilik sağlayan bu yapı, iş verimliliğinizi artırırken estetik tasarımıyla da gözünüze hitap ediyor. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkânı sunan GO 3, oluşturulan kısayol komutlarında değişiklik yapma olanağı sağlıyor. Kısacası, masaüstünüzde ihtiyaç duyduğunuz her özellik, Logo GO 3’te bir araya getiriliyor.

Açık pencereler arasında kaybolmaya son

Çok sayıda pencere arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalan kullanıcılar açısından en büyük ihtiyaç, doğru pencereyi hızla fark ederek doğru sayfayı açmak. İşte bu nedenle, Logo GO 3 çözümünün yeni arayüzünde, açık pencerelerin tamamı ekranın alt kısmında, kolayca takip edilebilecek ikonlarla sunuluyor.

Erişim ağacı yeniden anasayfada

Logo GO 3’ün yeni arayüzü, daha önceki versiyonlarda kullanıcıların aşina oldukları bir özelliği de geri getiriyor: erişim ağacı. Böylece tüm fonksiyonları tek noktadan görebilmek mümkün oluyor; menüdeki herhangi bir fonksiyon tek tıklamayla kısayol olarak masaüstüne eklenebiliyor. Erişim ağacındaki Mega Menü alanı ise tam ekran modunda kullanıldığında çözümdeki bütün menüler ve alt menüler tek ekranda görülebiliyor.

Kişiye özel ve kolay erişilebilir formlar

Logo GO 3 içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. GO 3’ün bu özelliği, programlama dili bilmeye gerek duymadan, kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca GO 3 ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapılabiliyor.

Geliştirilmiş arama özellikleriyle tüm işlemlere hızlı erişim

Her ne kadar istenen fonksiyonlar erişim ağacı üzerinden kolayca bulunabilse de “arama” butonunun daha görünür bir şekilde masaüstüne alınmasıyla, Logo GO 3’te aradığınızı bulmak artık eskisinden de kolay. Tüm modül, ekran, rapor, işlem bilgilerine masaüstündeki arama özelliği sayesinde hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor. Aynı şekilde erişim ağacı ve Mega Menü’deki arama seçenekleri ile de uygulama içerisinde hızlı ve kolayca arama yapılabiliyor.

Dış bağlantılara doğrudan erişim

Logo GO 3 çözümünü kullanırken, farklı bir kaynaktaki bir tabloya, dokümana, uygulamaya, klasöre ya da web sitesine ihtiyacınız olduğunda, sistemden çıkmanıza artık hiç gerek yok. Sık kullanılan Excel, Word, Powerpoint gibi Windows programlarının yanı sıra herhangi bir dış bağlantının kısayolu da masaüstüne eklenebiliyor ve tüm uygulamalara program içerisinden hızla ulaşılabiliyor.

SATIN ALMA VE DETAYLI BİLGİ

Daha fazla ürün, hizmet, tekinik destek ve detaylı bilgi için iletişim
logo go 3 fiyat hizmet ve teknik destek
444 43 19
Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri