Mobil Saha Satış Yönetimi Programı - Logo Mobile Sales

Mobil Saha Satış Yönetimi Programı - Logo Mobile Sales

Saha satış ekiplerinizin etkili kontrolünü sağlamak, saha operasyonlarınızdan en yüksek verimi almak ve müşteri memnuniyetini artırmak için Logo teknolojisinden faydalanın. Logo Mobile Sales Saha Satış Yönetimi çözümüyle tüm saha satış operasyonlarınızı mobil ortama taşıyarak zaman ve maliyet tasarrufuf elde edin.

Daha fazla bilgi almak ve size özel teklif için bize ulaşınız ;

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 Destek Hattı: 0216 375 03 68

Logo Yazılım Satış, Destek, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri Sunmaktayız.

Saha Satış Operasyonlarında Maksimum Verimlilik Ve Kontrollü Yönetim!

Saha satış ekiplerinizin etkili kontrolünü sağlamak, saha operasyonlarınızdan en yüksek verimi almak ve müşteri memnuniyetini artırmak için Logo teknolojisinden faydalanın. Logo Mobile Sales Saha Satış Yönetimi çözümüyle tüm saha satış operasyonlarınızı mobil ortama taşıyarak zaman ve maliyet tasarrufuf elde edin.

İşletmenizin saha satış verimliliğinde artış sağlayın Saha satış faaliyeti yürüten işletmelerin sıcak ve soğuk satış süreçlerini merkezi olarak yönetebilmeleri ve saha ekiplerinin verimliliğini artırmaları, satış hedeflerine ulaşma açısından önemli rol oynuyor. İnovatif mobil teknolojilerle geliştirilen Logo Mobile Sales, satış süreçlerinin ve saha operasyonlarındaki her adımın eksiksiz, verimli ve hızlı tamamlanmasını sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı altyapısı ve arayüzleriyle Logo Mobile Sales, işletmenizin rekabet gücünü artıran en önemli yardımcınız oluyor.

Satış operasyonlarını saha satış ekipleri üzerinden yürüten işletmelerde, bu ekiplerin etkili ve verimli çalışması şirket kârlılığını doğrudan etkiliyor. Bu amaçla geliştirilen Logo Mobile Sales Saha Satış Yönetimi çözümü, müşteri taleplerini ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmeyi sağlıyor.

Çözümün özelleştirilmiş raporlama yeteneği sayesinde, oluşturulan raporlar müşterilerle paylaşılabiliyor ve satış ekipleri daha doğru satış kararlarına yönlendirilebiliyor. Depo ile satış ekipleri arasında koordinasyon da sağlayan çözüm, süreçlerin anlık stok bilgilerine göre daha sağlıklı şekilde yürütülmesine imkân tanıyor. Satış anında, Bluetooth bağlantılı yazıcılarla her an, her yerden fatura basımı yapılabiliyor.

Satış ekiplerinin rotalarını merkezde belirlemek ve etkili araç takibi yapabilmek gibi avantajlar sayesinde saha satış operasyonlarının maliyetleri de düşüyor.

Mobile Sales ile Sahada Kontrol Sizde !

Logo ERP çözümleriyle tam entegre çalışan Logo Mobile Sales, sahadaki satış süreçlerinin doğru verilere dayanmasını sağlayarak müşterilere sunulan hizmetin kalitesini artırıyor. Sıcak ve soğuk satış süreçlerini telefon, tablet, mobil el terminali gibi mobil cihazlar üzerinden yönetmeyi sağlayan çözüm, müşterilerin anlık taleplerine hızla karşılık verebilme imkanı sunuyor. Bu da müşteri memnuniyetine dönüşerek işletmenize değer katıyor. Ayrıca saha ekiplerinin rota bilgilerinden müşteri ziyaret sürelerine kadar pek çok verinin merkezi olarak sisteme kaydedilmesi ve denetlenmesi işletmenin maliyetlerini düşürüp kârlılığını artırırken, satış ekiplerinin de performansını yükseltiyor

Kısacası Logo Mobile Sales, satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerinin de en iyi şekilde karşılanmasını mümkün kılıyor!

Logo Mobile Sales işletmenize neler kazandırır?

Saha operasyonlarının ve ekiplerinin etkin yönetimi

Satış ekibinin merkezle iletişim optimizasyonuyla zaman tasarrufu

Satış ekibinin daha çok sayıda müşteriye erişim için zaman kazanması

Artan müşteri memnuniyeti

Ürün, rakipler, stoklar, fiyat bilgilerinin rapor halinde sahada alınabilmesi

Özelleştirilmiş raporların mobil uygulamadan görüntülenebilmesi

Uydu konumu ile saha satış ekibinin anlık izlenebilmesiyle merkezi kontrol sağlanması

Rota optimizasyonu zaman ve maliyet tasarrufu


Logo Mobil Sales - Saha Satış Çözümleri Kurum Bayi İletişim

Alp Bilgi Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Telefon: 444 43 19

logo destek