info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Ön Muhasebe Programı Logo

Ön Muhasebe Programı Logo

Logo Ön Muhasebe Programı Satış, Fiyat ve Özellikleri

Ön muhasebe programı arayışı içindeyseniz Logo Start Ön Muhasebe Programı, kasa, stok, fatura, sipariş, ödeme - tahsilat takip, banka ve müşteri bilgileri gibi birçok işlemi tek bir noktadan kontrol altına alabilirsiniz. Mikro işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen ön muhasebe programı start 3, işletmenizin verimliliğini artırarak hem maliyet hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.Logo Yazılım; Kurumsal yapısı, köklü geçmişi ve güçlü altyapısı ile Türkiye'nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu olarak hizmet vermektedir. E-devlet entegrasyonu ile e-fatura, e-arşiv, e-defter saklama hizmetlerini logo start ön muhasebe programı aracılığıyla kesebilirsiniz.

Logo Ön Muhasebe Programları ile İşinizi Geleceğe Taşıyın!

Küçük/Orta işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan logo start 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, tüm mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk adımını start 3 ön muhasebe programı ile atabiliyor. Böylece büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan stok, fatura, sipariş, maliyet, kasa, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.
 

Logo Start 3 Ön Muhasebe Programı Satış, Destek, Servis, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sunmaktayız.

Logo Yazılım Kurumsal Bayi: Alpbilge Yazılım, Bilgisayar, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19 Destek Hattı: 0216 375 03 68

Ürün Hakkında Detaylı bilgi almak için: https://alpbilgeyazilim.com.tr/11/Logo-Start-3
 
ön muhasebe programı
 

Logo Start 3 Ön Muhasebe Programı Özellikleri

İşletmenizi Tek Noktadan Yönetin!

Logo Ön Muhasebe Programı ile farklı ortamlardaki verileri tek bir noktaya taşıyor. İhtiyacınız olan tüm bilgileri tek noktada erişebiliyorsunuz.

Geliştirilmiş Altyapısı sayesinde ileride sorun yaşatmaz !

Logo Start 3 E-devlet Destekli Ön Muhasebe Programı, gelişmiş altyapısı ile ileride büyümesi durumlarında üst segment ürünlere veri kaybı olmadan kolayca geçiş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Kredi kartı veya taksitle satış Yapın

Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo Ön Muhasebe Programı Start 3 ile kolayca izlenirken, tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve  puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturulabiliyor. Logo Ön Muhasebe Programı Start 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapılabiliyor, tüm fatura işlemleri taksitlendirilebiliyor ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edilebiliyor.

Fatura işlemleri kolayca yapın

Logo Ön Muhasebe Programı Start 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor. 

Güncel müşteri bilgilerinize ulaşın

Her müşteri için Logo Ön Muhasebe Programı Start 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Cari hesaplara ait farklı zamanlarda girilen işlemlerin, istenen zaman aralığı için değerlendirmesinin yapılabildiği raporlara kolaylıkla da ulaşılabiliyor.

Siparişlerinizin kolay takibini yapın

Müşteri memnuniyeti açısından ürün ya da hizmet kalitesi kadar, siparişlerin doğru şekilde yönetimi de önemli. Gelen siparişleri müşteri bilgisi, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi verileri de girerek kaydeden Logo Ön Muhasebe Programı Start 3, tüm siparişleri tek noktadan takip etmeyi sağlıyor. Böylece aynı müşteriden gelen bütün siparişler tek ekranda görülebiliyor. Siparişlerle stokların karşılıklı kontrolü sayesinde, stok yetersizse Logo Ön Muhasebe Programı Start 3 doğrudan sipariş verebiliyor. 

Kasa ve çek/senet işlemleri yapın

işlemleri kontrol altında Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi her türlü günlük nakit hareketi Logo Ön Muhasebe Programı Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor. Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor. Açılan kayıtlar üzerinde çek ve senetlerin durumları  (“portföy”, “ciro edildi”, “bankaya verildi” vb.) adım adım izleniyor, böylece hiçbir detay gözden kaçmıyor. Durumu değişen çek ya da senetler için gerekli dekont ve fişler, Logo Start tarafından otomatik oluşturuluyor.
 

Sıkça Sorulan Sorular

*Logo Start 3 ürününü en fazla kaç kullanıcı ile kullanabilirim?

Logo Start 3 ürünü tek kullanıcı kullanabilir. Daha fazla kullanıcı isterseniz Logo Go3 ürününü incelemenizi öneririz.

*e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu gibi e-Devlet çözümlerine de ihtiyacım var. Logo Start 3 ile kullanabilir miyim?

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı mevzuat ve tebliğlere uyumlu e-Devlet çözümlerinden e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu'nu Logo Start 3 ürünü ile birlikte kullanabilirsiniz.

*Stok ve müşteri tanımlarım Excel’de kayıtlı, Excelden ürün içerisine veri aktarımı yapabilir miyim?

Yeni kullanmaya başladığınızda yada ihtiyacınızın olduğu her anda excelden veri aktarımı ile malzeme kartlarınızı, müşterilerinizi ve fiyat listelerinizi aktarabilirsiniz.

*Stok işlemlerimi nasıl yönetebilirim, maliyet hesaplaması yapabilir miyim?

Sınırsız stok kartı tanımı ile tüm stok işlemlerini (sarf, fire, sayım fazlası, sayım eksiği, stok açılışları) yaparak stoklarınızı anında yönetebilirsiniz. FIFO ve Eldekilerin Ortalaması (Haraketli Ağırlıklı Ortalama) yöntemleri ile maliyetlerinizi hesaplayabilir, envanter ve maliyet raporlarınızı alabilirsiniz.

*Sipariş takibi yapabilir miyim?

Müşteri bilgisi, siparişin veriliş tarihi, teslimat tarihi gibi detaylarla siparişleri tek bir yerden takip edebilirsiniz. Logo Start 3 stok seviyelerinize göre siparişlerinizi sizin yerinize veriyor olacaktır.

*Banka İşlemlerimi nasıl takip edebilirim?

Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izleyebilirsiniz. Bankadan yaptığınız havale, EFT işlemleri, çek/senet ödemeleri ve size gelen ödemeleri kolayca takip edebilirsiniz.

*Sipariş, İrsaliye, Fatura sürecini nasıl yönetebilirim?

Logo Start 3 ile sipariş ve irsaliyeleri kolayca faturaya aktarabilir, indirim, masraf ve promosyonlar için formüller tanımlayabilir, stok bazında ya da fatura toplamında indirim ve promosyon uygulayabilir ve istediğiniz sayıda masraf işleyebilirsiniz. Stoklara ödeme planı bağlayabilir veya cari hesabın ödeme planını faturaya aktarabilir ve alış faturanızı otomatik olarak satış faturasına çevirerek zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

*Müşterilerimi nasıl takip edebilirim?

Sınırsız cari hesap kart tanımlaması ile müşterilerinizin tüm iletişim ve ticari bilgileri ile tanımlayıp ödeme ve tahsilat işlemlerini yapabilirsiniz. Borç takip ve borç/alacak durum raporları ile müşterilerinizin takibini anlık olarak yapabilirsiniz.

*Çek senet işlemlerimi nasıl takip edebilirim?

Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedebilir, istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Çek ve senetlerin durumlarını kartlar üzerinde adım adım izleyebilirsiniz.

*Satışlarımı hangi ödeme araçları ile yapabilirim?

Ödemelerinizi Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı, Mağaza Kartı , Taksit ve Banka Havale/Eft işlemleri ile yapabilirsiniz.

Ön Muhasebe Yazılımı, Logo Ön Muhasebe Programı, Ön Muhasebe Programları, Ön Muhasebe Start 3, Logo Yazılım Ön Muhasebe, Ön Muhasebe Programı LogoÖn muhasebe logo

<