info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Logo E-fatura Destek

Logo E-fatura Destek

Logo E-fatura Destek

Logo Efatura Destek, ile ilgili tüm sorularınızda ve yaşadığınız problemlerde teknik desteğimize bağlanarak anında ulaşabilir ve çözüme kavuşabilirsiniz. Logo E-logo ürünleri (E-fatura,E-arşiv,E-defter vb.) için destek ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.

Logo E-fatura Bayi Destek Hattı: 444 43 19  (Türkiye'nin Her Yerinden) yada (0216) 375 03 68

elogo efatura

E-fatura Telefon ile Destek

Logo e-fatura işlemleriniz içinden çıkılmaz bir hal aldığında Logo Efatura Destek ekibimizi arayarak telefon ile destek ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Efatura Uzaktan Bağlantı ile Destek

Sadece telefon görüşmesi ile çözüme kavuşmadığı noktalarda Logo Efatura Destek ekibimiz uzaktan bağlantı kullanarak bilgisayarınıza müdahale sağlayarak işleminizi yapmaktadır.

E fatura Yerinde Destek ve Eğitim

İhtiyaç duymanız dahilinde Logo Servisimizden randevu alarak ofisinizde, işletmenizde destek ve eğitim hizmeti alabilirsiniz. Logo Eğitimleri ve Destek işlemlerimiz saatlik olarak ücretlendirilmektedir.

e-fatura Entegratörü E-logo

Logo Efatura Bayi olarak sizlere E-fatura destek, danışmanlık, eğitim ve E-logo kontür hizmetleri sunmaktayız. Uzman ekibime takıldığınız yerde sorarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Logo efatura destek hizmetlerimizi birden farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Logo E-fatura Tasarımı

Logo e fatura, görsel tasarım araçlarını kullanarak yapılabilir, ayrıca bu yöntem ile e-fatura tasarımı yapabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın logosu değiştiği için güncel e-fatura dizaynlarında en güncel Gib logosunu kullanmak gerekir. Yapamadığınız noktalarda bizi arayarak efatura tasarımı yaptırabilirsiniz.

E-fatura Hizmetlerimiz

Logo E-fatura tasarımı, E-fatura başvuru ve onay süreçlerinin yürütülmesi, E fatura danışmanlığı, E-fatura destek, Efatura eğitimi, Logo fatura dizaynı, Logo efatura destek ve logo e-fatura satışı yapan Logo Bayi olarak çözümleri sizlere sunmaktayız.

e-Logo Özel Entegratörlük Hizmeti

Özel Entegratör 7/24 aktif çalışan, hızlı ve güvenli bir sistemin yatırımını kullanıcı firma adına üstlenir. Böylelikle, elektronik fatura gönderme ve alma işlemlerinin teknik yeterliliğe sahip, Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan özel entegrasyon izni almış Özel Entegratör Hizmet sağlayıcısı e-Logo'nun bilgi işlem sistemi vasıtasıyla gerçekleştirilebilmesine olanak sağlar.

"Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo"

Bilmeyenler İçin E-fatura Bilgileri

1-E-fatura Nedir?

E-Fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve elektronik belge biçiminde düzenlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamadır.

2-E-fatura'yı Kimler Kullanabilir?

Ticari firma olarak Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-fatura uygulamasından yararlanabilir.

3-E-fatura Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Faturalar elektronik ortama taşındığı için kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetleri ortadan kalkar.Faturalama ve muhasebe süreçlerinde hız artar, zamandan tasarruf sağlanır ve ticareti hızlanır.Faturalar güvenilir bir şekilde elektronik ortamda saklanır, odalar dolusu klasörlenmiş arşivler ve saklama masrafları tarih olur.Elektronik ortamdaki anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır. Evraklarınız, faturalarınız kaybolmaz, gerektiğinde eski evraklara, faturalara saniyeler içerisinde ulaşılır. Kağıt kullanımı en düşük seviyeye indiği için her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

4-Neden E-logo'yu Tercih Etmeliyim?

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, eLogo, e-Fatura uygulamalarını hızlı ve güvenli bir biçimde kullanmanızı sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen e-Fatura çözümlerinden, firmanıza en uygun olanı seçip, kullandığınız kadar ödersiniz. 

Logo Efatura Destek

Logo Efatura Avantajları

Uygun Fiyat

  • Maliyetlerinizi azaltacak e-Fatura uygulamasına uygun fiyatlarla adım atın, her bir e-Fatura için saklama hizmeti de dahil sadece 1 kontör harcayın.

Düşük Maliyet

  • Kağıt, baskı, arşivleme, iş gücü ve dağıtım maliyetlerinde tasarruf sağlayın.

Güvenli

  • Elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanan faturalarınıza gerektiğinde hızla ulaşın.

Çevre Dostu

  • Kağıt kullanımını azaltın her yıl yüzbinlerce ağacı kurtarın.

Kolay Entegrasyon

  • İş süreçlerinize ve mevcut yazılımlara kolayca entegre edin. Hızlı ve Verimli Faturalama ve muhasebe süreçlerinizi hızlandırarak zaman kazanın. Sınırsız Yetkilendirme Sınırsız sayıda kullanıcının yetkilendirilmesine izin veren yapısı sayesinde kullanıcı yönetimini kolaylıkla yapın.

Anahtar kelimeler: logo e-fatura, logo efatura destek, efatura eğitim, efatura danışmanlık, logo e-fatura, logo e fatura destek, logo e fatura fiyat, 

<