info@alpbilge.com.tr
444 43 19

Logo Bordro Plus 4.61.02 Sürümü Yayınlandı

Logo Bordro Plus 4.61.02 Sürümü Yayınlandı

Logo Bordro Plus 4.61.02 Sürümü Yayınlandı

Logo Bordro Plus için geliştirdiğimiz 4.61.02.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitesinden erişebilirsiniz.

Bordro Plus 4.61.02 Sürümü Yenilikleri - Kasım 2019

1- Evlilik İzni ve Yeni Tanımlanan İzin Tiplerinde Hafta Tatillerinin ve Resmi Tatillerin Dikkate Alınması Durumunun Belirlenmesi Talebi

"İzin Tanımı" ekranına "Hafta Tatili ve Resmi Tatiller İzin Gününden Sayılsın" parametresi eklenmiştir. Varsayılan değerin işaretli olmaması sağlanmıştır.

2- Kurum/İşyeri Değişikliği Yapılan Sicile Ait Borç Kayıtları Ekranında Güncel Kurum/İşyeri Bilgisi Görünmesi Talebi Kurum ya da işyeri değişikliği yapılan personelin açık borç kayıtlarının yeni kurum ya da işyerine aktarılabilmesi sağlanmıştır.

3- Excelden Sicil Kartı Aktarımında İstihdam Yasası ve İndirim Kanununun da Aktarılması Talebi Excel'den sicil kartı aktarımı esnasında istihdam yasası ve indirim kanunu bilgilerinin aktarılması sağlanmıştır.

4- Excelden Sicil Kartı Aktarımında Belge Türü de Aktarılması Talebi Excel'den sicil kartı aktarımı esnasında "Belge Türü" alanının da aktarılması sağlanmıştır.

Bordro Plus 4.61.02 Sürümü İyileştirmeler - Kasım 2019

1- AR-GE Kapsamında Kısmi Çalışma Olması Durumunda Aylık Prim Hizmet Belgesi Ekrana Alındığında Toplam Sigortalı Bilgileri Prim Ödeme Gün Sayısının Düzeltilmesi Aylık Prim Hizmet Belgesi ekrana alınırken "Toplam Sigortalı Bilgileri" bölümünde yer alan "Prim Ödeme Gün Sayısı" değeri düzeltilmiştir.

2- Net Ücret Alan Vergi Dilimi Değişen ve Resmi Tatili Olan Sicilde Net Ödenecek Değerin 0,01 TL Fazla Hesaplanmasının Düzeltilmesi Net ücret alan personelin mesailer sekmesinde birden fazla satırı olduğunda ve vergi diliminin değişmesi durumunda "Net Ödenecek" rakamın doğru hesaplanması sağlanmıştır.

3- Net Asgari Ücret Alan Personel Hesaplamasında Brüt Ücretin 0,01 TL Fazla Hesaplanmasının Düzeltilmesi Net asgari ücret alan personel hesaplamasında brüt ücretin doğru hesaplanması sağlanmıştır.

Logo Bordro Plus Özellikleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://alpbilgeyazilim.com.tr/19/Logo-Bordro-Plus

<