Logo Lem - Lisans Bakım Anlaşması

Logo Lem - Lisans Bakım Anlaşması

Logo Lem, Lisans Bakım Anlaşması anlamına da gelmektedir. Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir.

LEM, LOGO ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler,yenilikler ve mevzuatla ilgili değişiklikler sadece Logo Lem sözleşmesi kapsamında kullanıcılara sunulmaktadır. Logo Lem anlaşması hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

logo lem - logo lem anlaşması, ücreti, yenileme

Lem Paketi Yenilemek ve Detaylı Bilgi Almak için: 444 43 19

LEM KULLANDIKÇA ÖDE MODELİ

Kullandıkça Öde Modeli, yıllık yenilemeler şeklindedir. LOGO kullanıcısı, bu model ile o ürünün 1 yıllık kullanım hakkına sahip olur. Herhangi bir süre taahhüt zorunluluğu yoktur.. Kullandıkça Öde Modeli, kullanıcılara ayrıca bir anlaşmaya gerek kalmadan devamlı güncel bir yazılımı kullanma imkanı verirken sahip olma maliyetlerini de zamana yayma olanağını sağlar.

LEM (LOGO ENTERPRISE MEMBERSHIP) LEM, LOGO kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir LEM sadece GO Plus, GO3, Start, Mali Müşavir Plus, Tiger 3, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus ve IK ürün kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı bir hizmet anlaşmasıdır. Bu ürünleri Lisanslama Modeli ile satın alan LOGO kullanıcıları 1 yıllık LEM anlaşmasına ücretsiz olarak sahip olurlar. LEM, LOGO ile kurumsal işbirliğinizi stratejik bir platformda devam ettirmek ve sisteminizin sağlıklı biçimde çalışmasını güvence altına almak için önemli bir avantajdır.

Ürün geçişlerinde ise; Aynı segmentteki bedelli ve bedelsiz geçişlerde, önceki ürüne ait LEM geçerliliği yeni üründe devam ettirilecek şekilde (aynı başlangıç ve bitiş tarihleriyle) yeni ürüne LEM verilecektir. Üst segmente bedelli geçişlerde; yeni ürüne, geçiş tarihi itibarıyla 1 yıllık bedelsiz Logo Lem verilecektir. LEM geçerlilik süresi 1 yıldır. Yenileme tarihi, bir önceki LEM bitiş tarihinden itibaren başlatılacaktır.

LEM’i, bitiş tarihinden önce ya da bitiş tarihini takip eden 30 gün içinde ve düzenli yenileyen kullanıcılar LEM’lerine avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabileceklerdir. LEM geçerliliğini yitirdiği durumda, LEM olan durumlarda uygulanan fiyat ile alınan ek ürünlerin kurulumu gerçekleştirilemeyecektir. LEM fiyatı, üründeki en güncel konfigürasyona bakılarak (ana paket, modül, kullanıcı/çalışan/firma artırımı) hesaplanmaktadır. Kullanıcı artırımları, satın alındıkları andan itibaren LEM hesaplamasına etki ederler. Opsiyonlar (modüller) ise; satın alındıkları ilk yıl için LEM hesaplamasına dahil edilmez, devam eden yıllarda LEM hesaplamasına katılırlar.

LEM fiyatlarına yetkili Logo İş Ortakları’nın servis, kurulum ve yükleme gibi hizmet fiyatları dahil değildir. Logo tarafından satışı ve geliştirilmesi sonlandırılan ürünler Logo Lem hesaplamasına dahil edilmemektedir.

Lem Paketi Yenilemek ve Detaylı Bilgi Almak için: 444 43 19