Logo Erp Çözümlerinde %30 İndirim Fırsatı

Logo Erp Çözümlerinde %30 İndirim Fırsatı

Kısa süreliğine geçerli Yeni Paket Alımlarında, Modül ve Kullanıcı Artırımı paketlerinde geçerli indirimi kaçırmayın. ERP çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir. Sizde ihtiyacınıza uygun çözümler için bizi arayın fiyat teklifi alın.Kampanya 21 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.  %30 İndirim Sadece Alp Bilge Yazılım'da 

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin: 

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19  arayın yada Talep Formunu Doldurun Sizi Arayalım.

LOGO ERP YAZILIMLARINDA İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR!

logo kampanya

Firmanıza özel fiyat teklifi almak için : 444 43 19 arayın yada formu doldurun sizi arayalım.

Kampanya Detayları: 

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 9 Mayıs 2019 – 21 Haziran 2019

1. Kampanya 9 Mayıs 2019 - 21 Haziran 2019 tarihleri arasında ERP çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.

2. Kampanya, belirtilen Kurumsal ERP ve KOBİ ERP çözümlerinde geçerlidir. Logo Wings ERP çözümleri tek seferlik satın alımlarda geçerlidir.

3. İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Analitiği, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Depo Yönetimi Sistemi, Saha Satış Yönetimi, İş Akış Yönetimi, Perakende Çözümleri, İş Sağlığı ve Güvenliği çözümleri ile Dikey çözümler, e-Çözümler, Özel Entegratörlük, Kontör ve Aktivasyon Bedelleri, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.

4. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 21 Haziran 2019 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.

5. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.

6. Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.