Logo Yazılım Erp Çözümlerinde %25 İndirim!

Logo Yazılım Erp Çözümlerinde %25 İndirim!

Bayi Özel İndirimi Sadece Alp Bilge Yazılım'da

Logo Yazılım, kullanıcılarının sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak tüm paydaşlarıyla birlikte 35 yıldır geleceği yazıyor. Logo Yazılım, 35. yılına özel kaçırılmayacak fırsatlar! 

Kısa süreliğine geçerli Yeni Paket Alımlarında, paket ile birlikte Modül ve Kullanıcı Artırımı alımlarında geçerli indirim fırsatını kaçırmayın. Logo Yazılım çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir. 

Hemen Fiyat Teklifi Alın;

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19  Arayın yada Talep Formunu Doldurun Sizi Arayalım.

LOGO ERP ÇÖZÜMLERİNDE %25 İNDİRİM SİZİ BEKLİYOR!

Kısa süreliğine geçerli Yeni Paket Alımlarında, Modül ve Kullanıcı Artırımı paketlerinde geçerli %25 indirim kampanyasını kaçırmayın. Logo çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir. 

Hemen Fiyat Teklifi Alın;

Müşteri Temsilcisi: 444 43 19  Arayın yada Talep Formunu Doldurun Sizi Arayalım.

Kampanyalı Ürünler:

Logo Go3, Start 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, E-fatura, E-defter, E-arşiv, Logo Crm,Logo Bordro Plus, Logo Flow ve Diğer Logo Yazılım Ürünleri

Kampanya Detayları: 

1. Kampanya 8 Temmuz 2019 - 29 Ağustos 2019 tarihleri arasında ERP çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.

2. Kampanya, belirtilen Kurumsal ERP ve KOBİ ERP çözümlerinde ve Logo Wings ERP çözümleri tek seferlik satın alımlarda geçerlidir. 

3. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 29 Ağustos 2019 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.

4. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.

5. Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.